Design Thinking i Etykieta biznesu online – szkolenia na Wydziale Zarządzania

Wydział Zarządzania UŁ poszerza ofertę szkoleń online i zachęca do rozwoju swoich kompetencji niezbędnych w pracy zdalnej i poznawania nowych narzędzi ułatwiających nową rzeczywistość.

Design Thinking – projektowanie unikalnych rozwiązań – szkolenie on-line

W ciągu trzech dni szkolenia uczestnicy zostaną zapoznani z zasadami Myślenia Projektowego (Design Thinking), wykorzystają zdobytą wiedzę w praktyce i doświadczą kokreacji z przedstawicielami innych branż. Szkolenie to rozwija najbardziej poszukiwane obecnie na rynku kompetencje – kreatywność, umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.

Szkolenie skierowane jest do:

• specjalistów HR,
  • specjalistów IT,
  • menedżerów,
  • właścicieli produktów i procesów oraz zarządzających sprzedażą,
  • kierowników projektów,
  • dla wszystkich tych, którzy chcąc poznać nowy sposób myślenia i spojrzenia na zmieniające się potrzeby klientów i proces tworzenia skutecznych rozwiązań.

Termin szkolenia:
2, 3 i 5 listopada 2020 r. w godz. 16:00 - 20:00 na platformie on-line

Prowadzący: Beata Dominiak i Piotr Grocholiński

Cena: 480 PLN

Więcej informacji na: https://bit.ly/2S6Q5do

Praca zdalna - efektywne prowadzenie spotkań i negocjacji. Etykieta biznesu online.

Praca zdalna od kilku lat była popularnym trendem zarówno na świecie, jak i w Polsce. W czasach pandemii koronawirusa stała się zawodowym standardem a znajomość etykiety biznesowej w pracy on-line to dziś fundament wizerunku pracownika i jego skuteczności.

Szkolenie pozwoli uczestnikom, dzięki umiejętności lepszej komunikacji on-line i znajomości zasad prowadzenia negocjacji on-line, uzyskiwać lepsze wyniki pracy i realizować założone cele biznesowe.

Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia mają zapewnić swobodę i dobre samopoczucie w sytuacjach biznesowych w pracy zdalnej.

Szkolenie skierowane jest do:

• pracowników działów sprzedaży i marketingu,
  • pracowników różnych szczebli, którzy chcą poczuć się pewniej podczas spotkań z Klientami, Partnerami czy Inwestorami,
  • wszystkich, którzy dziś pracują zdalnie.

Termin szkolenia: 17-18 listopada 2020 r. w godz. 16:00 - 20:00 na platformie on-line
Prowadzący: Joanna Blewąska-Kołodziejczyk
Cena: