Studia podyplomowe

logo_math_ul_v_pl_rgb

 • Analiza Danych i Data Mining (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Studia przygotowują do wykonywania zawodu konsultanta w zakresie analizy i eksploracji danych, a także analityka informacji oraz infobrokera. Zakres tematyczny przygotowuje słuchaczy do samodzielnego wykonywania analiz i raportów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych: STATISTICA (StatSoft), ACL (ACL Services), ORACLE Database, GNU R, AmiBroker. Słuchacze uzyskują również wiedzę dotyczącą zarządzania informacją i strategicznego wykorzystania analiz danych. Więcej informacji tutaj.

logo_wpia_ul_v_pl_rgb

 • Prawo Pracy dla Pracodawców i Kadry Kierowniczej (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Celem Studiów jest aktualizacja i pogłębienie wiedzy z zakresu indywidualnego i zbiorowego prawa pracy, która jest prezentowana słuchaczom z perspektywy pracodawcy, ze szczególnym uwzględnieniem jego interesów majątkowych i gospodarczych. Podyplomowe Studia adresowane są przede wszystkim do pracodawców , a także do kadry kierowniczej. Więcej informacji tutaj.
 • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi z Elementami Prawa Pracy – NOWE STUDIA (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Adresowane są do osób chcących uzyskać wiedzę, umiejętności i kompetencje zarówno z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (w takich obszarach, jak: rola działu personalnego w organizacji, controlling personalny, proces rekrutacji, assessment centre, systemy wynagrodzeń, zarządzanie kompetencjami, systemy oceny pracowniczej, zarządzanie rozwojem pracowników, proces coachingu i mentoringu, psychologia relacji, zarządzanie komunikacją wewnętrzną, kontrola stresu i emocji, efektywne motywowanie personelu), jak również z zakresu prawa pracy (w takich obszarach, jak: zawarcie i ustanie umownego stosunku pracy, podstawowe prawa i obowiązki i odpowiedzialność stron stosunku pracy, elastyczne formy zatrudnienia). Więcej informacji tutaj.

logo_wz_ul_v_pl_rgb

 • Akademia Trenera Biznesu (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Celem studiów jest dostarczenie pełnej i zintegrowanej wiedzy oraz umiejętności pozwalających słuchaczom w świadomy i profesjonalny sposób wykonywać zawód trenera. Rozwijają one kompetencje trenerskie u praktyków oraz dają gruntowne przygotowanie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w tym zawodzie lub mają takie plany. Doskonalą kompetencje w odniesieniu do analizy potrzeb szkoleniowych, projektowania i prowadzenia szkoleń, ich ewaluacji, świadomości procesu grupowego oraz koncepcji psychologicznych i biznesowych. Więcej informacji tutaj.
 • Coaching w Życiu i Biznesie (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Studia zaprojektowane  w taki sposób, by dostarczyć uczestnikom niezbędnych umiejętności do przeprowadzenia sesji coachingowej zarówno w obszarze spraw biznesowych jak i osobistych (business & live coaching). Podczas 192 godzin zajęć uczestnicy poznają wszystkie niezbędne metody i narzędzia, które pozwolą im stać się profesjonalnymi coachami. Założeniem programu jest przygotowanie studentów w taki sposób, by po zakończeniu studiów byli gotowi do pracy z klientem. Więcej informacji tutaj.
 • Employer Branding (10% rabatu z Kartą Absolwenta) na rok akademicki 2016/2017 oraz 2017/2018
 • Jeśli:  Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, jak stać się pracodawcą z wyboru;Zasilasz swoim potencjałem dział HR lub odpowiadasz za szeroko pojęte zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie;Jesteś ciekaw najnowszych tendencji i wyzwań czekających branżę HR i chciałbyś wiedzieć, jak im podołać;Chcesz dostosować politykę zarządzania personelem w twojej organizacji do potrzeb pracowników i sprostać ich oczekiwaniom, by stworzyć nową jakość zatrudnienia;Wierzysz, że są sposoby na wygraną w walce o talenty;Jesteś pasjonatem social media, marketingu i zarządzania i chciałbyś je wykorzystać w procesie zarządzania zasobami ludzkim firmy;Jesteś świadom, że każde przedsięwzięcie wiąże się z kosztami, a odpowiednie gospodarowanie zasobami firmy jest w stanie zaważyć na skuteczności projektu;Wierzysz, że marka to coś więcej niż tylko wizerunek firmy;Te studia są dla Ciebie, przekonaj się tutaj.
 • Rachunkowość Zarządcza i Controlling (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Studia Podyplomowe Rachunkowości Zarządczej i Controllingu powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie, zgłaszane ze strony działających w Polsce przedsiębiorstw, na profesjonalne informacje na temat metod, narzędzi oraz uwarunkowań wprowadzania i usprawniania funkcjonowania  systemów rachunkowości zarządczej i controllingu. Ostatecznie ambicją naszych Studiów jest przyczynianie się, poprzez prawidłowe generowanie i wykorzystanie finansowych i niefinansowych informacji zarządczych, do wzrostu konkurencyjności firm działających na polskim rynku i do ich sukcesu w procesie globalizacji w niezwykle konkurencyjnym środowisku rynkowym. Więcej informacji tutaj.
 • Systemy Zarządzania Jakością wg Norm ISO Serii 9000 (10% rabatu z Kartą Absolwenta)
 • Zakres tematyczny Studiów obejmuje najnowsze spektrum zagadnień tematycznych związanych z zarządzaniem jakością obowiązujących jako standardy w Unii Europejskiej oraz praktykowane już powszechnie kanony w kontaktach ogólnoświatowych. Celem studiów jest zapoznanie osób odpowiedzialnych za zarządzanie jakością w firmie z metodyką wdrażania systemów zarządzania jakością, systemów zintegrowanych (zarządzania, jakością, środowiskiem oraz bezpieczeństwem i higieną pracy), systemów sektorowych. Więcej informacji tutaj.
 • Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (10% rabatu z Kartą Absolwenta) na rok akademicki 2017/2018
 • Stawiacie na rozwój? Lubicie wyzwania? Myślicie o tym, by zarządzać zasobami ludzkimi lub robić to lepiej niż dotychczas?Chcecie poznać nowe koncepcje i metody zzl, przedyskutować interesujące Was kwestie i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania? Macie ochotę wziąć udział w konkursie „Zet Zet eL – to mój cel”?Jeśli TAK, to zapraszamy na Podyplomowe Studia Zarządzania Zasobami Ludzkimi.Zaproponujemy Wam następujące zagadnienia: współczesne założenia i programy ZZL (Employer Branding, Work Life Balance Standard, Diversity Management, Corporate Wellness, Program Sabbatical, zarządzanie talentami, wirtualizacja ZZL), strategiczne ZZL, międzynarodowe ZZL, planowanie zatrudnienia, rekrutacja i selekcja, adaptacja pracownicza, wynagradzanie i motywowanie, ocenianie, rozwój i szkolenie, derekrutacja, prawo i stosunki pracy, warunki, bezpieczeństwo i higiena pracy, controlling personalny, administracja kadrowo-płacowa, socjo-psychologiczne problemy ZZL, kierowanie zespołami, rozwój umiejętności interpersonalnych, seminarium dyplomowe. Więcej informacji tutaj.