Aneta Kreuje

Fryzjer i salon kosmetyczny Łódź

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta
  • 10% rabatu na wszystkie usługi fryzjerskie i kosmetyczne, z pominięciem zabiegów makijażu permanentnego oraz mezoterapii igłowej
  • 20% rabatu na wszystkie zajęcia fitness i pokrewne

„Aneta kreuje” to innowacyjny fryzjer, salon kosmetyczny i zajęcia fitnessowe w jednym miejscu.

W ofercie studia urody są kompleksowe zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie (dla kobiet, mężczyzn i dzieci), fish spa, masaże, a także zajęcia fitness, zumby, treningu personalnego czy pilatesu. „Aneta kreuje” świadczy również usługi fryzjerskie i kosmetyczne mobilnie z dojazdem do domu klienta. Są to usługi polecane szczególnie dla Państwa Młodych przed najważniejszym wydarzeniem w ich życiu.

Salon piękności „Aneta kreuje” jest miejscem przyjaznym dla matek i dzieci, wyposażonym w kącik zabaw, telewizor i konsolę do gier. Jest to miejsce, gdzie również mężczyźni mogą skorzystać z zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych, gdyż jest szeroka gama usług dedykowanych dla Panów.

Salon fryzjersko-kosmetyczny z fitness „Aneta kreuje” ulokowany jest przy ul. Jana Matejki 9, niedaleko większości Wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego.

Lokalizacja:

ul. Jana Matejki 9, 91-402 Łódź

tel: 783 55 13 21

e-mail: salon@anetakreuje.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje