Centrum Języków Romańskich

user-image

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Centrum Języków Romańskich zapewnia 10% rabatu na semestralne kursy językowe

Naszym celem, wynikającym z wieloletniego doświadczenia dydaktycznego, jest stworzenie prawdziwego Centrum Języków i Kultury Romańskiej. Miejsca, w którym ludzie posługują się językami romańskimi, zdobywają wiedzę i znajdują nowe zainteresowania, poszerzają horyzonty. Centrum stawia sobie za cel propagowanie języków romańskich poprzez naukę na wszystkich poziomach zaawansowania, doskonalenie znajomości języków, osiąganie bardzo dobrych rezultatów w maksymalnie krótkim czasie. Nasze sukcesy znajdują odzwierciedlenie w wynikach egzaminacyjnych.

Pragniemy zgromadzić miłośników krajów romańskich i wszystkich tych, którym to środowisko jest szczególnie bliskie, dlatego właśnie umożliwiamy nie tylko spotkania z rodowitymi mieszkańcami Francji, Włoch, Hiszpanii, Portugalii czy Brazylii, ale również dokładamy wszelkich starań, by każdy mógł poczuć atmosferę bycia w centrum tej wspaniałej kultury.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:45-19:45

Sobota: 8:15-14:15

Lokalizacja:

ul. Kościuszki 39, 90-418 Łódź

tel. 42 632-54-70

e-mail: centrum@jezykiromanskie.com.pl  

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje