Fabryka Tańca

Print

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Fabryka Tańca – Studio Tańca Łódź udziela 20% rabatu na zajęcia taneczne, 10% rabatu na zajęcia fitness oraz 10% rabatu na zajęcia Fit&Jump.

Fabryka Tańca to nowe, niepowtarzalne miejsce na tanecznej, a zarazem historycznej mapie Łodzi. Czemu historycznej? Nasze Studio Tańca znajduje się w niegdyś fabrycznej części miasta, nieopodal EC1 i Dworca Fabrycznego na terenie dawnej Fabryki Pluszu, która powstała na początku lat 80-tych XIX wieku.
Fabryka Tańca to nie tylko historia naszego, pięknego miasta, ale przede wszystkim ludzie, których połączyła miłość i pasja do sztuki jaką jest taniec. Nasze Studio zostało stworzone dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny tryb życia, wysoką jakość oraz wyjątkową, przyjazną i kameralną atmosferę, która sprawia, że taniec staje się magiczną przygodą. Przekraczając próg zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy, w której znajduję się nasza Fabryka Tańca ujrzysz, piękne wysmakowane i klimatyczne wnętrza, ale co najważniejsze poznasz nowych ludzi, którzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z tańcem, jak i tych, dla których taniec to już nieodzowna część życia. Właśnie dlatego w naszym Studio Tańca pracują ludzie nieustannie podnoszący swoje umiejętności i kwalifikacje w zakresie tańca, który jest naszą główna domeną, ale także w dziedzinie fitnessu, dzięki czemu dbamy o jakość i efektywność wszystkich zajęć.
Fabryka Tańca to dwie profesjonalnie wyposażone sale baletowe, ale także kawiarniane foyer, w którym po ciężkim dniu czy wyczerpujących zajęciach zrelaksujesz się i zapomnisz o trudach z jakimi codziennie trzeba się zmagać. Tutaj zadbasz o ciało, ale także zregenerujesz duszę i naładujesz się pozytywną energią, która jest tak niezbędna do walki z trudami życia codziennego.

Lokalizacja:

Fabryka Tańca – Studio Tańca Łódź

ul. Lipowa 15/17, 90-743 Łódź

tel: +48 530 728 787

e-mail: biuro@fabrykatancalodz.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje