FILMTERACTIVE FESTIVAL

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Bilety na wydarzenie w Warszawie (12.10) oraz w Łodzi (17.10) są dostępne z 20% zniżką

Filmteractive – Festiwal Komunikacji Interaktywnej po raz pierwszy w nowej formule! W tym roku Filmteractive odbędzie się w dwóch miastach: 12 października w Warszawie i 17 października w Łodzi. Wśród prelegentów tegorocznej edycji znajdują się przedstawiciele takich brandów jak: PixarGoogleFacebookDollar Shave ClubContentlyAdobeWARC czy Allegro.

Brands of the Future – pod takim hasłem odbędzie się konferencja w Warszawie. Będzie to okazja do dyskusji o przyszłości budowania relacji marek z odbiorcami oraz klientami, a także do zastanowienia się, jak ewoluują aktualne trendy, dotyczące tworzenia treści, o które dziś opiera się główna oś komunikacji marketingowej. Każdego roku wybieramy najciekawsze case studies, które zainspirowały tłumy ludzi na całym świecie. Ich autorów zapraszamy, aby podzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami z uczestnikami Filmteractive.

Gwiazdą warszawskiej konferencji będzie Matthew Luhn – specjalista od opowiadania historii, instruktor, mówca i konsultant z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w tworzeniu opowieści i postaci w Pixar. Matthew brał udział w tworzeniu takich filmów jak Toy Story, Toy Story 2, Toy Story 3, Potwory i spółka, Uniwersytet Potworny, Gdzie jest Nemo, Odlot, Samochody i Ratatuj. Obecnie pracuje nad kolejnymi projektami. Dzięki ponaddwudziestoletniemu doświadczeniu w tworzeniu dziesiątek filmów, seriali i gier komputerowych w Pixar, The Simpsons, ILM i innych studiach, Matthew Luhn znalazł receptę na tworzenie ponadczasowych historii i niezapomnianych postaci.

Content of the Future, druga z konferencji składających się na tegoroczny Filmteractive Festival, odbędzie się w Szkole Filmowej w Łodzi. To tutaj od 2011 roku spotykają się przedstawiciele biznesu, reklamy i przemysłów kreatywnych, aby razem stawiać wyzwania branży marketingowej. Filmteractive w Łodzi to wydarzenie na granicy kultury i biznesu, poświęcone nowym mediom, ze szczególnym uwzględnieniem wirtualnej rzeczywistości, filmów interaktywnych i projektów crossmedialnych.

To połączenie wystąpień eksperckich z prezentacjami innowacyjnych projektów młodych twórców. To miejsce, gdzie filmowcy, twórcy gier, artyści mogą poznać potencjalnych inwestorów oraz wymienić się profesjonalnymi doświadczeniami, a tym samym zwiększyć swoje kompetencje związane ze skutecznym funkcjonowaniem w otoczeniu biznesowym.

Podczas Filmteractive dowiesz się, jak zbierać informacje, projektować strategię, dobierać narzędzia oraz z nich korzystać w budowaniu marki przyszłości. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak tworzyć wartościowe treści, które nie tylko wyróżnią Twoją markę, ale również będą pozytywnym impulsem dla odbiorców. Filmteractive to innowacyjne projekty, najnowsze trendy, a przede wszystkim duża dawka praktycznej wiedzy, która pozwoli zmienić pomysły biznesowe w kreatywne rozwiązania.

Dla posiadaczy Karty Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego bilety na wydarzenie w Warszawie (12.10) oraz w Łodzi (17.10) są dostępne z 20% zniżką.

Kod uprawniający do skorzystania z 20% zniżki ukaże się we wrześniowym Newsletterze Klubu Absolwenta UŁ.

Lokalizacja:

ul. Targowa 61/63, Łódź

tel. 883-699-959

e-mail: info@filmteractive.eu

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje