Ganesh

pl-ganesh-logo-poziom-kolor

 

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Restauracje Ganesh w Łodzi zapewniają 15% rabatu na cały rachunek

UWAGA: rabat nie dotyczy Lunch Menu i innych promocyjnych pozycji spoza podstawowego menu, oraz nie łączy się z innymi promocjami

Historia sieci restauracji Ganesh rozpoczęła się od niepozornej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 69 w Łodzi. Kuchnia w tamtym czasie obca dla większości Polaków szybko zyskała sobie ogromną aprobatę klientów, co zachęciło właściciela, Tapindera Sharmę, do otwarcia kolejnych lokali, także w innych miastach. W efekcie Ganesh to jak dotąd jedyna sieć indyjskich restauracji w Polsce.

W ramach marki działa dziś pięć lokali – dwa w Warszawie, dwa w Łodzi oraz w Krakowie. Wspólnym mianownikiem wszystkich restauracji jest wysokiej jakości kuchnia przygotowywana przez indyjskich kucharzy, z przypraw i składników sprowadzanych z ich ojczystego kraju.
W każdym z miast menu pozostaje identyczne, jednak same restauracje znacząco się miedzy sobą różnią. Jedne mniejsze i kolorowe niczym kadr bollywoodzkiego filmu, inne przestronne i gustowne, przywodzące na myśl luksusowe, pełne przepychu indyjskie pałace. Dzięki temu w naszych restauracjach udaje nam się pokazywać różne oblicza Indii. Zapraszamy do ich wspólnego odkrywania!

Eleganckie, nowoczesne wnętrze wyróżnia naszą najnowszą łódzką restaurację otwartą w kwietniu 2012 roku. To miejsce idealne zarówno na biznesowy lunch, jak i na rodzinny obiad! Do dyspozycji gości jest klimatyzowana piętrowa sala, udogodnienia dla najmłodszych, a w okresie letnim – przestronny ogródek.

Tutaj poznasz nowe oblicze Indii!

Lokalizacja:

ul. Ogrodowa 19, 91-065 Łódź

tel: 42 634 12 13

e-mail: manufaktura@ganesh.pl

 

Pierwszy lokal sieci Ganesh działający nieprzerwanie od 2006 roku. Kameralny, tradycyjny, urzekający swobodną atmosferą. Od momentu otwarcia cieszy się wśród Łodzian dużą popularnością, a przez niektórych określany jest wręcz miejscem „kultowym” na gastronomicznej mapie tego miasta. Dodatkowym atutem tego miejsca jest otwarta kuchnia, dzięki której na bieżąco można podglądać poczynania kucharzy.
Przyjdź i sprawdź, jak zaczęła się nasza historia!

Lokalizacja:

ul. Piotrkowska 69

tel: 42 632 23 20

e-mail: lodz@ganesh.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje