Ganesh

pl-ganesh-logo-poziom-kolor

 

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Restauracje Ganesh w Łodzi zapewniają 15% rabatu na cały rachunek

UWAGA: rabat nie dotyczy Lunch Menu i innych promocyjnych pozycji spoza podstawowego menu, oraz nie łączy się z innymi promocjami

Historia sieci restauracji Ganesh rozpoczęła się od niepozornej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 69 w Łodzi. Kuchnia w tamtym czasie obca dla większości Polaków szybko zyskała sobie ogromną aprobatę klientów, co zachęciło właściciela, Tapindera Sharmę, do otwarcia kolejnych lokali, także w innych miastach. W efekcie Ganesh to jak dotąd jedyna sieć indyjskich restauracji w Polsce.

W ramach marki działa dziś sześć lokali – dwa w Warszawie, trzy w Łodzi oraz w Krakowie. Wspólnym mianownikiem wszystkich restauracji jest wysokiej jakości kuchnia przygotowywana przez indyjskich kucharzy, z przypraw i składników sprowadzanych z ich ojczystego kraju.
W każdym z miast menu pozostaje identyczne, jednak same restauracje znacząco się miedzy sobą różnią. Jedne mniejsze i kolorowe niczym kadr bollywoodzkiego filmu, inne przestronne i gustowne, przywodzące na myśl luksusowe, pełne przepychu indyjskie pałace. Dzięki temu w naszych restauracjach udaje nam się pokazywać różne oblicza Indii. Zapraszamy do ich wspólnego odkrywania!

Eleganckie, nowoczesne wnętrze wyróżnia naszą łódzką restaurację otwartą w kwietniu 2012 roku. To miejsce idealne zarówno na biznesowy lunch, jak i na rodzinny obiad! Do dyspozycji gości jest klimatyzowana piętrowa sala, udogodnienia dla najmłodszych, a w okresie letnim – przestronny ogródek.

Tutaj poznasz nowe oblicze Indii!

Lokalizacja:

ul. Ogrodowa 19, 91-065 Łódź

tel: 42 634 12 13

e-mail: manufaktura@ganesh.pl

 

Pierwszy lokal sieci Ganesh działający nieprzerwanie od 2006 roku. Kameralny, tradycyjny, urzekający swobodną atmosferą. Od momentu otwarcia cieszy się wśród Łodzian dużą popularnością, a przez niektórych określany jest wręcz miejscem „kultowym” na gastronomicznej mapie tego miasta. Dodatkowym atutem tego miejsca jest otwarta kuchnia, dzięki której na bieżąco można podglądać poczynania kucharzy.
Przyjdź i sprawdź, jak zaczęła się nasza historia!

Lokalizacja:

ul. Piotrkowska 69

tel: 42 632 23 20

e-mail: lodz@ganesh.pl

Restaurację Ganesh Olechów uruchomiliśmy latem 2017 roku specjalnie dla naszych gości, dla których odwiedziny w naszych lokalach w centrum były wyprawą. Jedna z mniejszych restauracji naszej sieci będzie świetnym rozwiązaniem na szybki lunch serwowany do godziny 16:00 jak również spokojną kolację ze swoją drugą połówką. Zachęcamy także do większych rezerwacji, nawet do 20os. Przygotowujemy indywidualne menu dla grup więc jeśli masz ochotę zorganizować kolację dla większej ilości osób pisz do nas: olechow@ganesh.pl

Tutaj poznasz nowe oblicze Indii!

Lokalizacja:

ul. Opolczyka 17

tel: 42 633 12 00

e-mail: olechow@ganesh.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje