Grota Solna Relax

max_obraz_1314

 

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Grota Solna Relax zapewnia 20% rabatu od ceny regularnej na bilet ulgowy i normalny

grotafb
7
1933263_120995601299257_1255505_o

O Grocie Solnej Relax:

Grota Solna Relax prowadzi działalność w zakresie ochrony zdrowia oferując swym Klientom pobyt w klimacie nadmorskim bez wyjeżdżania z miasta. Powietrze w Grocie solnej dzięki odpowiedniej jonizacji zostaje nasycone minerałami i mikroelementami wpływając na zdrowie i samopoczucie naszych Klientów. Oferujemy najnowszą, oryginalną metodę zastosowania soli w celach leczniczych i relaksacyjnych, według opatentowanej technologii.

Dlaczego warto?

Mikroklimat jak nad morzem – stężenie jodu tak wysokie jak nad morzem przed lub po sztormie!

Korzystna dla zdrowia ujemna jonizacja.

System muzykoterapii oraz koloroterapii podczas każdego seansu pomagający osiągnąć stan głębokiego odprężenia.

Działanie lecznicze wspomagające m.in. przy schorzeniach dróg oddechowych, sercowo-naczyniowych, przewodu pokarmowego, chorobach dermatologicznych, dolegliwościach psychosomatycznych, leczeniu alergii, nadwagi oraz łagodzeniu stanów nerwicowych i depresyjnych.

Seans w Grocie Solnej poprawia samopoczucie i stan zdrowia, wycisza i relaksuje. Wystrój Groty sprawia, że staje się ona idealnym miejscem do relaksu i odpoczynku: zapewniamy komfortowe leżaki, nastrojowe światło i relaksacyjną muzykę, dzięki czemu nasi Goście z łatwością osiągną stan spokoju i wyciszenia.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 20:00

Niedziela 12:00 – 20:00

Lokalizacja:

ul. Drewnowska 77, 91-008 Łódź

tel. 42 655-40-00

e-mail: relax@relax-grota.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje