Klub Wytwórnia

LOGOTYP_01 - przycięty do wpisu

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Rabat w postaci możliwości zakupu maksymalnie dwóch biletów normalnych w cenie ulgowych w okresie obowiązywania umowy. Szczegóły na stronie internetowej Partnera.

Klub Wytwórnia to miejsce magiczne, tak jak zaczarowany jest adres, przy którym się znajduje. Dzisiaj koncerty organizowane są w dwóch halach, które w dniu imprez wypełniają się po brzegi. I chociaż Jerzy Stuhr nie zajada się tu już jajecznicą między zdjęciami, a Janusz Gajos nie biega z hełmofonem jednego z czterech pancernych po korytarzach, Wytwórnia wciąż jest punktem niezwykłym, a mury tego miejsca przesiąknięte historią.

Liczba gwiazd, które odwiedziły klub, wciąż rośnie. Na scenie Wytwórni zagrali m.in. Chris Botti, Miri Ben-Ari, Courtney Love, Maria Peszek, Kult, Soyka, Brodka, Edyta Bartosiewicz, Leszek Możdżer, Glen Miller’s Orchestra, Al Di Meola. Klub Wytwórnia stał się przystanią dla miłośników jazzu, bluesa, rocka i popu. Rewelacyjna akustyka i klimat, którego nie da się podrobić, sprawiają, że na Łąkową przyjeżdżają ludzie z całej Polski, żeby właśnie tu dać się uwodzić dźwiękom.

 

rojek fot marcin zalewski
Załącznik bez tytułu 00092
Załącznik bez tytułu 00095
Załącznik bez tytułu 00098
Załącznik bez tytułu 00101
Załącznik bez tytułu 00104
Lokalizacja:

Klub Wytwórnia

ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź

tel: 42 639 55 01

e-mail: bilety@wytwornia.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje