Łódzki Pałacyk

Print

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

10 % rabatu od cen regularnych za noclegi od poniedziałku do piątku, przy czym rabat ten nie obejmuje usług konferencyjnych i usług gastronomicznych, obejmuje jedynie rezerwacje indywidualne.

Łódzki Pałacyk jest nie tylko miejscem noclegu i wypoczynku, ale także żywym muzeum w centrum miasta. Wnętrza odznaczają się indywidualnym wystrojem oraz niepowtarzalnym klimatem, dzięki którym można odbyć swoistą podróż do czasów fabrykanckiej Łodzi. Każdy z pokoi, utrzymanych w stylu wczesnego modernizmu oraz późnej secesji, otrzymał swojego patrona - łódzkiego fabrykanta. Magiczną atmosferę tworzą unikatowe witraże Tiffany'ego, lustra weneckie, obrazy, meble z przełomu XVIII / XIX wieku, a także jeden z największych kryształowych żyrandoli w Polsce.
Łódzki Pałacyk oprócz części pałacowej (z reprezentacyjnymi pokojami) posiada również część hostelową, z pokojami ozdobionymi fototapetami obrazującymi ważne miejsca w Łodzi. Dodatkowo w hostelu Goście mają do dyspozycji wspólny salon i kuchnię.

1
2
5
7
13
17
Lokalizacja:

Łódzki Pałacyk
Łódź, ul. Żeromskiego 52
telefon: 609 703 099
Email: recepcja@lodzkipalacyk.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje