LogoCentrum

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

LogoCentrum zapewnia 10% zniżki na usługi logopedyczne

Mgr Adrianna Sztark-Domagalska

Logopeda , pedagog , nauczyciel , terapeuta

Absolwentka UŁ wydziału Nauk o Wychowaniu oraz wydziału filologicznego prywatnie mama Igi. W życiu zawodowym postawiłam na pracę z ludźmi i nieustającą potrzebę niesienia pomocy innym. To przeświadczenie towarzyszy mi już kilka lat pracy zawodowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi.
Praktykę w zawodzie zdobywałam w Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych , Przedszkolach , Szkołach Podstawowych na terenie województwa łódzkiego oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. N. Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Zawód logopedy jest moim w pełni dojrzałym i świadomym wyborem dalszej drogi życiowej. W indywidualnej pracy z pacjentem realizuję moje szczególne predyspozycje i umiejętności.
Prywatna praktyka logopedyczna pozwala na prowadzenie terapii zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi.
Praca z dziećmi daje bezgraniczną radość, uczy ufności, szczerości i otwartości serca.
Praca z dorosłymi uświadamia, co tak naprawdę w życiu człowieka jest największą wartością, a tym samym uczy mądrości, pokory i cierpliwości.
Jestem głęboko przekonana, że człowiek jest tyle wart ile potrafi dać siebie innym.

Katarzyna Kowalewska
logopeda, protetyk słuchu Absolwentka UŁ na kierunku logopedia z audiologią oraz magisterskich studiów logopedycznych

Jestem także dyplomowanym protetykiem słuchu. Już na początku drogi zawodowej postawiłam na pracę z ludźmi, a przede wszystkim z dziećmi, z którymi od kilku lat mam przyjemność pracować. Praktykę zawodową zdobywałam w Klubach Malucha, Żłobkach, w Szkole Podstawowej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na terenie województwa łódzkiego i kujawsko-pomorskiego, a także w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi oraz łodzkiej przychodni badania słuchu. Logopedia jest dla mnie realizowaniem pasji, którą od zawsze była praca z ludźmi. Czerpię wiele radości i satysfakcji z niesienia pomocy innym. W pracy z dziećmi ujmuje mnie ich szczerość i otwartość, czego dzięki mojej pracy mogę się na codzień uczyć. Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi, a szczególnie starszymi, pomogła mi dostrzec ich problemy i potrzebę pomocy

Mgr Kamila Bańkowska
Psycholog, terapeuta Magister Psychologii UŁ, słuchaczka podyplomowych studiów

Wczesne Wspomaganie Rozwoju i Wczesna Interwencja Terapeutyczna. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła w pracy w poradniach, przedszkolach i fundacji. Specjalizuje się w terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju (m.in. autyzm, zespół Aspergera), zaburzeniami zachowania, ADHD. Indywidualnie dobiera metody pracy, uwzględniajac możliwości I kondycję psychofizyczną pacjenta. Do jej obszaru zainteresowań należą też dzieci wybitnie uzdolnione i o szczególnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje z dziećmi I młodzieżą zarówno indywidualnie, jak i w formie psychoedukacyjnych warsztatów grupowych o różnej tematyce (emocje, komunikacja, seksualność, profilaktyka uzależnień). Udziela również jednorazowych konsultacji psychologicznych. Pomaga rodzicom dzieci sprawiających trudności wychowawcze. Prowadzi warsztaty doskonalące kompetencje rodzicielskie. Wspieranie dzieci w rozwoju jest dla niej nie tylko pracą, ale i pasją. Wciąż się szkoli, nieustannie aktualizuje I poszerza wiedzę. Prywatnie mama Huberta I Helenki.

Anna Subczyńska
Psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą i doradcą zawodowym. Mam blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe; w 2000 roku ukończyłam studia dzienne na kierunku psychologia, były to dwie specjalizacje – psychologia doradztwa zawodowego i psychologia rodziny. Obecnie dokształcam się na czteroletnich studiach podyplomowych w Katedrze Psychoterapii na Wydziale Lekarskim w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia te są atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Świadczę usługi dla Pacjentów i Klientów w zakresie psychoterapii i poradnictwa psychologicznego. Mam również doświadczenie w pracy dla różnych grup społecznych (osoby dorosłe pracujące, młodzież, osoby niepełnosprawne, osoby zagrożone wykluczeniem społecznym, długotrwale bezrobotni) w zakresie poradnictwa psychologicznego i zawodowego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u psychoterapeuty z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W 2013 r. ukończyłam podyplomowe studia „Psychologia Zarządzania”. Wcześniej pracowałam również jako trener (kilkunastoletnia praktyka w realizacji działań z obszaru miękkiego HR), menedżer działu i szef projektów szkoleniowo-rozwojowych. W latach 2000 – 2014 byłam wykładowcą na studiach podyplomowych Public Relations i Zarządzania Zasobami Ludzkim na Uniwersytecie Łódzkim.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z wykształceniem pedagogicznym oraz psychologicznym.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 09:00- 20:00
Sobota 09:00- 15:00

Lokalizacja:

ul. Hetmańska 18, 92-444 Łódź

tel. 606-978-339

wszystkie kategorie oferta uniwersytetu edukacja gastronomia hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi zakupy zdrowie i uroda pozostałe przywileje