Manufaktura Sztuki CAPOEIRA REGIONAL

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Manufaktura Sztuki CAPOEIRA REGIONAL gwarantuje 20% zniżki na wszystkie zajęcia.

Manufaktura Sztuki CAPOEIRA REGIONAL jest łódzką sekcją jednej z najbardziej znanych grup capoeiry w Brazylii (z port. Associação de Capoeira Mestre Bimba). Jest pierwszym tego typu projektem w Łodzi oraz regionie. Sama nazwa nawiązuje do fabrykanckich tradycji Łodzi (stąd nazwa Manufaktura Sztuki Capoeira). Jednocześnie ma promować samą capoeirę i pokazywać, iż Brazylia to coś więcej niż piłka nożna czy karnawał w Rio de Janeiro.

W akademii prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych zainteresowanych tą formą spędzania czasu. Nie ma tam ograniczeń wiekowych, bo jak brzmi jedno z porzekadeł: capoeira jest dla wszystkich – tylko nie dla tych, którzy nie chcą.
Capoeira łączy w sobie elementy typowe dla sztuki walki, ale ponadto znajdziemy tam muzykę, akrobacje a nawet taniec. Mimo, że przywędrowała do nas z Brazylii ponad 20 lat temu to cały czas zaraża nowe pokolenia ludzi swoim niekonwencjonalnym podejściem do sztuk walki. Niesamowity klimat towarzyszący treningowi pozwala od razu przenieść się wyobraźnią na ulice miasta Salvador da Bahia.

 

Manufaktura Sztuki CAPOEIRA REGIONAL

668140662 − Tomek 505151572 − Szymon