REVERS Fight & Fitness

logo revers

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

15% rabatu na wykup karnetów oferowanych przez klub REVERS Fight & Fitness

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą powstałą w 2013 roku. Fitness klub Revers to miejsce idealne dla osób pragnących poprawić swoje samopoczucie i zadbać o zgrabną sylwetkę. Posiadamy kadrę instruktorów, która sprosta największym oczekiwaniom klientów z zakresu zajęć fitness, sztuk walk dla dorosłych i dzieci, zajęć, treningów personalnych, treningów rehabilitacyjnych, treningów funkcjonalnych oraz zajęć cross treningu.

Oferujemy zajęcia na najwyższym poziomie, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Nasz zespół to profesjonalni trenerzy, którzy chcąc zapewnić najlepsze efekty ćwiczeń naszym klientom. W związku z tym nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje wykorzystując wiedzę zdobytą na szkoleniach nie tylko polskich ale i międzynarodowych. Jako jeden z nielicznych klubów w Polsce posiadamy managera, który systematycznie nadzoruje pracę instruktorów. Nasz klub stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo naszych podopiecznych, ich dobre samopoczucie i efekty.

Oferujemy:

• Pełną mobilność, treningi w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie
• Nasi trenerzy określą ścisłe cele i wyznaczą specjalną ścieżkę treningów podczas indywidualnych konsultacji. Tak, aby osiągnąć maksymalną wydajność i chęć do pracy każdego z Państwa pracowników. Co w konsekwencji przełoży się na wyniki finansowe firmy:
• Dobór planu treningowego będzie uwzględniać specyficzne potrzeby oraz uwarunkowania klienta biorąc na względzie stan zdrowia, upodobania oraz predyspozycje ćwiczącego.
• Nasi klienci mogą korzystać z otrzymanych karnetów uczęszczając do klubu w sposób nieograniczony.
• Klub gwarantuje również konsultacje dietetyczne mające na celu wyeliminowanie błędów żywieniowych obniżających energię i wydajność klientów
• Specjalne warsztaty wprowadzające dla początkujących by w pełni cieszyli się aktywnością fizyczną.

Lokalizacja:

ul. Rokicińska 142, 92-412 Łódź

tel: 733 801 317

e-mail: kontakt@revers.in 

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje