Studio reAKTYWACJA

logo_reaktywacja

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Studio reAKTYWACJA zapewnia:

– 20% rabatu na wejścia jednorazowe na taniec i fitness

– 20% rabatu na zielony karnet obejmujący 4 wejścia na taniec, fitness i zajęcia 2w1

– jednorazowe darmowe wejście na saunę przy zakupie każdego karnetu obejmującego 8 i więcej wejść

Studio Tańca i Fitness reAKTYWACJA to miejsce stanowiące unikatowe połączenie Szkoły Tańca, Klubu Fitness i Siłowni dla Pań. Zostało ono stworzone z myślą o kobietach przez kobietę – pełną energii i pasji, która doskonale rozumie potrzeby przedstawicielek płci pięknej. Dlatego wszystkie zajęcia składające się na ofertę reAKTYWACJI skomponowano tak, aby zaspokajały indywidualne potrzeby wszystkich Pań. Specjalnie wyselekcjonowane kursy tańca oferują znakomity trening gracji, kobiecości i płynności ruchu, pozwalający na wyzwolenie emocji, kreatywności i artystycznej duszy każdej kursantki. Opracowane z myślą o kobietach zajęcia fitness natomiast pomagają w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, likwidując przy tym doskwierające niedoskonałości. Ponadto, siłownia z kobiecym asortymentem daje możliwość na wykonywanie ćwiczeń zgodnie z własnym planem treningowym. Dzięki tym trzem składnikom hybrydy, reAKTYWACJA nie tylko wpływa na fizyczną kondycję swoich klientek, ale także na ich pozytywne samopoczucie.

Wszystkie zajęcia Studia Tańca i Fitness reAKTYWACJA odbywają się pod okiem profesjonalnych, doświadczonych i utytułowanych tancerzy oraz wykwalifikowanych fizjoterapeutów – instruktorów fitness. Do tego rodzinna, wesoła atmosfera panująca na zajęciach daje ogromny zastrzyk pozytywnej energii i pozwala na oderwanie się od codziennych problemów i obowiązków!

W Studio reAKTYWACJA działa również Klub Tańca „Stonoga” przeznaczony dla dzieci i młodzieży. W ramach klubu odbywają się zajęcia z baletu oraz hip hop’u dla dzieci od 3 roku życia, zajęcia przygotowawcze Mix Taneczny dla dzieci od 6 roku życia oraz treningi Formacji Show Dance dla dzieci od 9 roku życia.

Lokalizacja:

Plac Wolności 12, 3 piętro, 91-416 Łódź

tel: 792 942 640

e-mail: biuro@reaktywacja.eu

wszystkie kategorie oferta uniwersytetu edukacja gastronomia hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi zakupy zdrowie i uroda pozostałe przywileje