Szkoła języków obcych – empik school

logo_ES_jpg

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Empik school zapewnia:

– 20% rabatu od katalogowej wysokości opłaty na standardowy, grupowy roczny kurs językowy,

– 10% rabatu od katalogowej wysokości opłaty na standardowy, grupowy semestralny kurs językowy

empik school – to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 35 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm oraz przez internet uczymy rocznie ponad 50 000 osób.

W naszej ofercie znajdziesz kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego, jak i orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych.

U nas możesz zapisać się na kurs na dowolnym poziomie zaawansowania, wiek nie jest żadną przeszkodą. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku.

Zajęcia prowadzimy w oparciu o autorską metodę nauczania języka: THE INSELL METHOD. Dzięki niej szybko zyskasz umiejętności porozumiewania się w naturalnych, życiowych sytuacjach, z którymi spotkasz się podróżując, ucząc się, czy też pracując w wielokulturowym gronie.

Każda szkoła językowa w sieci empik zapewnia swobodny dostęp do nowoczesnych technologii – podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie, m.in.: tablice interaktywne, komputery, rzutniki multimedialne i ekrany. Wszystko to sprawia, że lekcje są jeszcze atrakcyjniejsze dla słuchaczy, a rezultaty nauki języków obcych są szybciej widoczne.

Będąc słuchaczem empik school możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta UŁ honoruje każda z 35 szkół

Infolinia dla klientów empik school:

22 203 94 11

Infolinia dla obcokrajowców:

22 203 94 99

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje