Taxi Dwa Dwa Twoje Taxi w Mieście

logo-taxi-22-small

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Klienci Taxi Dwa Dwa otrzymują 10% procent rabatu na kurs taksówki.

Ze względu na konieczność ustawienia taksometru klient zobowiązany jest okazać Kartę Absolwenta przed kursem. W przypadku okazania Karty podczas płacenia (po kursie) naliczenie rabatu może nie być możliwe.

Jesteśmy najstarszą i jedną z największych korporacji taksówkarskich w Łodzi. Znamy nasze miasto jak nikt inny więc jesteśmy niezawodni zarówno w czasie dojazdu po klienta jak i na adres docelowy. U nas czas oczekiwania na taksówkę to około 10 minut.

Oferujemy bardzo szeroki zakres usług transpotrowych zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm.

Lubimy naszą pracę i ludzi których wozimy. Dbamy o komfort naszych klientów, a także o ich zadowolenie, dlatego proponujemy atrakcyjnyne programy umożliwiające uzyskiwanie zniżek w wielu partnerskich firmach, a także konkursy z super nagrodami.

Sprawdź nas.

Lokalizacja:

Biuro: ul. Jaracza 45, 90-249 Łódź.

Zamawianie taksówek:

Infolinia: 800 300 200

Tel.: (42) 196 22 (prefix tylko dla komórek)

Tel.: 42 632 32 32, 42 672 72 72

Zamawianie przez SMS: 503 02 02 02

Zamawianie ONLINE i przez SKYPE: www.196-22.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje