Harmonogram VII edycji Projektu Mentorskiego 2019/2020

MENTORZY

Do udziału w projekcie w roli mentorów zapraszamy osoby uhonorowane przez Uczelnię tytułem Absolwenta VIP Uniwersytetu Łódzkiego. Pełna lista mentorów VII edycji dostępna będzie po zakończeniu rekrutacji mentorów.

REKRUTACJA STUDENTÓW

 

Rekrutacja potrwa od 12 listopada do 1 grudnia br.

Etap I:

W pierwszym kroku zapoznaj się z sylwetkami mentorów, których znajdziesz w zestawieniu Mentorów VII edycji.

Następnie wypełnij aplikację on-line oraz prześlij swoje CV. W formularzu należy wskazać maks. 3 preferowanych mentorów. Wskazanie ma jednak charakter informacyjny i nie gwarantuje przypisania do wybranego mentora.

 
 

 

Etap II:

Na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci będą dopasowywani do poszczególnych mentorów. W wybranych przypadkach kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Kluczowe dla oceny poszczególnych kandydatów będzie uzasadnienie chęci udziału w projekcie mentorskim.

Dodatkowe kryteria oceny to między innymi wyniki w nauce, aktywność społeczna, zainteresowania, kreatywność w rozwiązywaniu zadań problemowych.

REALIZACJA PROCESU MENTORINGOWEGO

Wyniki rekrutacji i ostateczne pary mentorskie opublikowane zostaną najpóźniej 8 grudnia br.

Czas trwania całego procesu mentoringowego w projekcie obejmuje kilka miesięcy zaplanowanych na okres styczeń 2020 – czerwiec 2020. 

INAUGURACJA VII EDYCJI PROJEKTU MENTORSKIEGO 

Uroczysta inauguracja VII edycji projektu mentorskiego zaplanowana została na dzień 12 grudnia o godzinie 13:00 w Pałacu Biedermanna w Łodzi (ul. Franciszkańska 1/3).