Harmonogram VIII edycji Projektu Mentorskiego 2020/2021

MENTORZY

Do udziału w projekcie w roli mentorów zapraszamy osoby uhonorowane przez Uczelnię tytułem Absolwenta VIP Uniwersytetu Łódzkiego. Pełna lista mentorów VIII edycji dostępna jest na stronie Mentorów.

PARY MENTORSKIE

Zestawienie par mentorskich opublikujemy po zakończeniu rekrutacji studentów.

REKRUTACJA STUDENTÓW

Rekrutacja potrwa do 20 listopada br.
(do godz. 24:00).


Etap I:

W pierwszym kroku zapoznaj się z sylwetkami mentorów, których znajdziesz w zestawieniu Mentorów VIII edycji.

Następnie wypełnij aplikację on-line oraz prześlij swoje CV. W formularzu należy wskazać maks. 3 preferowanych mentorów. Wskazanie ma jednak charakter informacyjny i nie gwarantuje przypisania do wybranego mentora.

 
 

 

Etap II:

Na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci będą dopasowywani do poszczególnych mentorów. W wybranych przypadkach kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Kluczowe dla oceny poszczególnych kandydatów będzie uzasadnienie chęci udziału w projekcie mentorskim.

Dodatkowe kryteria oceny to między innymi wyniki w nauce, aktywność społeczna, zainteresowania, kreatywność w rozwiązywaniu zadań problemowych.

REALIZACJA PROCESU MENTORINGOWEGO

Wyniki rekrutacji i ostateczne pary mentorskie opublikowane zostaną najpóźniej do 30 listopada br.

Czas trwania całego procesu mentoringowego w projekcie obejmuje kilka miesięcy zaplanowanych na okres grudzień 2020 – czerwiec 2021. 

INAUGURACJA VIII EDYCJI PROJEKTU MENTORSKIEGO 

Uroczysta inauguracja VIII edycji projektu mentorskiego zaplanowana została na 4 grudnia br., godz. 14:00 w trybie online na platformie MS Teams.