Unikatowy kierunek w ofercie UŁ: Automatyzacja Procesów Biznesowych (VIDEO)

Już od października UŁ uruchamia nowy kierunek studiów – Automatyzacja Procesów Biznesowych. Studenci Wydziału Zarządzania będą mogli zdobywać kompetencje menedżerskie w powiązaniu ze znajomością automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych.

Kierunek pozwala na połączenie umiejętności technicznych z wiedzą z zakresu zarządzania, komunikacji oraz psychologii, przygotowując studenta do pracy w różnych obszarach związanych z zarządzaniem automatyzacją procesów biznesowych w przedsiębiorstwie, w tym do pełnienia ról kierowniczych.

To efekt wielkiego zapotrzebowania na specjalistów w zakresie RPA (Robotic Process Automation), posiadających jednocześnie rozwinięte kompetencje cyfrowe. Dzięki połączeniu tych kwalifikacji, absolwenci kierunku będą w stanie rozumieć nowoczesną technologię cyfrową i znać możliwości jej zastosowania w biznesie.

Wybrane przedmioty realizowane w trakcie studiów

• Cyfrowa transformacja w zarządzaniu
  • Komunikacja w środowisku wirtualnym
  • Współpraca człowieka z maszyną
  • Groupware i praca wirtualna
  • i-Management
  • Etyka nowych technologii
  • Investor speech

Studia zaprojektowane zostały w ścisłej współpracy z biznesem a wśród prowadzących zajęcia nie zabraknie praktyków biznesu z takich firm jak Nordea, Fujitsu, BSH, Digital Worforce, DXC Technology czy Digital Teammates.

Uniwersytet Łódzki to jedna z największych polskich uczelni. Misją UŁ jest kształcenie wysokiej klasy naukowców i specjalistów w wielu dziedzinach humanistyki, nauk społecznych, przyrodniczych, ścisłych, nawet medycznych. UŁ współpracuje z biznesem, zarówno na poziomie kadrowym, zapewniając wykwalifikowanych pracowników, jak i naukowym, oferując swoje know-how przedsiębiorstwom z różnych gałęzi gospodarki. Uniwersytet Łódzki jest uczelnią otwartą na świat – wciąż rośnie liczba uczących się tutaj studentów z zagranicy, a polscy studenci, dzięki programom wymiany, poznają Europę, Azję, wyjeżdżają za Ocean. Uniwersytet jest częścią Łodzi, działa wspólnie z łodzianami i dla łodzian, angażując się w wiele projektów społeczno-kulturalnych.

Zobacz nasze projekty naukowe na https://www.facebook.com/groups/dobranauka/

Redakcja: Centrum Promocji UŁ oraz Wydział Zarządzania UŁ

Tagged , , , , .