XVI edycja Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu

Wakacyjny, płatny staż w Polsce? TAK! Weź udział w XVI edycji Programu Kariera Polskiej Rady Biznesu.

Chcesz zarobić pieniądze? Poznać realia pracy w interesującej Cię branży? Interesuje Cię płatny staż? A może myślisz o rozpoczęciu kariery i stałej pracy? Mamy dla Ciebie ofertę największych polskich firm! Program Kariera Polskiej Rady Biznesu to kilkadziesiąt najlepszych polskich firm w jednym miejscu i ponad 80 płatnych staży do wyboru. Tu nikt nie parzy kawy, a zyskuje szanse na start w prawdziwą karierę.

P jak Profesjonalizm

Na chętnych absolwentów i studentów ostatnich lat studiów czeka w jednym miejscu 80 ofert płatnych, wakacyjnych staży z różnych branż i firm w całej Polsce. To szansa na zdobycie doświadczenia a dla wielu również zyskanie stałej pracy.

W Programie Kariera staże oferują znane i cenione firmy z Polski i zagranicy. Uczestniczący w programie mogą postawić pierwsze zawodowe kroki pod okiem menedżerów m.in. takich firm, jak: Adamed, Amica, Bakalland, Rothschilde, Pressglass, OEX, TVN, Erbud, czy renomowane kancelarie prawne.

Wśród ofert staży znajdują się propozycje dla studentów kierunków związanych z ekonomią i finansami, nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych. Nie brakuje też ofert dla inżynierów. Staże Programu Kariera odbywają się w wakacje i trwają od 1 do 3 miesięcy. Są zawsze płatne. Firmy oferują miesięczne wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2,5 tyś. zł.

U nas nie parzysz kawy

– U nas żaden stażysta nie parzy kawy – zapewnia Marian Owerko, szef firmy Bakalland i wiceprezes Polskiej Rady Biznesu – staże uczą i pozwalają poznać działanie firmy oraz odnaleźć w niej swoje miejsce – dodaje.

Co trzecia osoba kończąca praktyki dostaje ofertę stałej pracy. Każdego roku staże Programu Kariera są poddawane ocenie uczestników. Jak pokazują statystyki i doświadczenia stażystów ich standard systematycznie wzrasta.

– Świetne firmy, można się wiele nauczyć. W moim przypadku staż, który odbyłam w Onecie zaowocował umową o pracę – opowiada Monika Perkowska, uczestniczka jednej z poprzednich edycji Programu Kariera.

– Ten staż to łatwiejszy start zawodowy, doświadczenie i możliwość zarobku – wtóruje Małgorzata Leja, która praktykę odbyła w Warta Glass.

Dołącz do Programu już dziś

Rekrutacja do 16. edycji trwa do 30 kwietnia. Żeby dołączyć do programu wystarczy wejść na stronę programkariera.pl. Przejrzeć portfolio firm, wybrać ofertę stażu, rozwiązać zadanie case study lub przygotować list motywacyjny i wypełnić formularz dla kandydata. Później firmy prowadzą rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami. Do 31 maja pracodawca przesyła informację do osób, które zostały zakwalifikowane na staż (z reguły robią, to znacznie wcześniej).