Karta Absolwenta

Czy wiesz, że mając dyplom ukończenia dowolnego kierunku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych lub MBA Uniwersytetu Łódzkiego, możesz bezpłatnie zamówić Kartę Absolwenta?

O wydanie Karty mogą ubiegać się również Absolwenci UŁ, którzy zdecydowali się kontynuować naukę na studiach II czy III stopnia. Karta obowiązuje bezterminowo i wydawana jest bezpłatnie jako plastikowa karta z imieniem i nazwiskiem, którą można zamówić online na stronie www.absolwent.uni.lodz.pl poprzez formularz zamówienia lub tradycyjnie wypełniając wniosek w Informatorium Biblioteki UŁ.

KORZYŚCI I PRZYWILEJE

Karta Absolwenta oferuje szereg korzyści i przywilejów. Zaczynając od rabatów na usługi i produkty ponad 70 Partnerów projektu, wśród których znaleźć można propozycje z branży turystycznej, kulturalnej i rekreacyjnej, gastronomicznej czy edukacyjnej, a kończąc na szerokiej ofercie przygotowanej przez Uniwersytet Łódzki, w tym m.in.: studia podyplomowe (10% zniżki na wybrane kierunki), dostęp do zasobów Biblioteki UŁ (bez kaucji) czy możliwość korzystania z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu. Pełna oferta dostępna na naszej stronie.

Od dnia 15 stycznia 2018 r.  po odbiór zamówionych Kart Absolwenta zapraszamy do Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 32/38, w Informatorium na parterze.

Biblioteka czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-20.00.

Wakacyjne godziny otwarcia BUŁ-y:

Od 20 sierpnia do 2 września 2018 r.
poniedziałki, środy, piątki 8:00 – 15:00
wtorki, czwartki 12:00 – 20:00
soboty, niedziele nieczynna

Od 3 do 30 września 2018r. 
poniedziałki - piątki 8:00 – 20:00
soboty 8:00 - 15:00
niedziele nieczynna

Chcesz dołączyć do grona partnerów naszego Projektu? Napisz do nas!