Karta Absolwenta

Czy wiesz, że mając dyplom ukończenia dowolnego kierunku studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich, podyplomowych
lub MBA Uniwersytetu Łódzkiego, możesz bezpłatnie zamówić Kartę Absolwenta? O wydanie Karty mogą ubiegać się również Absolwenci UŁ, którzy zdecydowali się kontynuować naukę na studiach II czy III stopnia.

Wybierz jeden wzór karty dla siebie

3 wzory karty

Dla absolwentów wszystkich kierunków studiów. Za darmo. Na zawsze.

DWIE WERSJE KARTY

Karta obowiązuje bezterminowo i wydawana jest bezpłatnie w dwóch wersjach:

  • elektronicznej jako wirtualna karta generowana w aplikacji Absolwent UŁ, dostępnej w Google Play oraz App Store
  • klasycznej jako plastikowa karta z imieniem i nazwiskiem, którą można zamówić na naszej stronie poprzez formularz zamówienia online

PRZYWILEJE I KORZYŚCI

Karta Absolwenta oferuje szereg przywilejów i korzyści. Zaczynając od rabatów na usługi i produkty wielu Partnerów projektu, wśród których znaleźć można propozycje z branży turystycznej, kulturalnej i rekreacyjnej, gastronomicznej czy edukacyjnej, a kończąc na szerokiej ofercie przygotowanej przez Uniwersytet Łódzki, w tym m.in.: studia podyplomowe (10% zniżki na wybrane kierunki), dostęp do zasobów Biblioteki UŁ (bez kaucji) czy możliwość korzystania z Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu.

Aplikacja Absolwent UŁ

pobierz bezpłatnie i korzystaj z elektronicznej wersji karty

Aplikacja pozwala na dołączenie do Klubu Absolwenta, zamówienie oraz korzystanie z Karty Absolwenta UŁ, przegląd aktualnych ofert i promocji Partnerów honorujących Kartę, a także odświeżenie znajomości i kontaktów z czasów studiów.

  • Przeglądaj najważniejsze wiadomości o Alma Mater
  • Bądź na bieżąco z wydarzeniami i aktualnościami
  • Korzystaj z przywilejów i rabatów Karty Absolwenta
  • Zyskaj dostęp do zasobów Biblioteki UŁ
  • Odśwież znajomości z czasów studiów (moduł w przygotowaniu)