„Mommypreneurs – Przedsiębiorcza Mama” – cykl bezpłatnych szkoleń

„Przedsiębiorcza Mama  - Mommypreneurs” to cykl bezpłatnych szkoleń w zakresie IT i przedsiębiorczości, który rusza na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ – pierwsza edycja już 21 października 2019 roku.

Kursy są skierowane do kobiet w wieku 18-29 lat będące mamami lub w ciąży (które nie ukończyły 30 lat), posiadające wykształcenie co najmniej średnie, przebywające na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo.

Zajęcia są prowadzone przez 2 miesiące ze specjalistami i praktykami, oprócz tego uczestniczki otrzymują wsparcie mentorów. Uniwersytet Łódzki zapewnia także opiekę nad dziećmi w godzinach trwania szkolenia. Pozostały ostatnie wolne miejsca. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mp.projekt@uni.lodz.pl. Więcej informacji na stronie projektu.

 

Tematyka IT obejmuje m.in.: Web Design, WordPress,  Platformy e-commerce,  SEO i SEM, Social Media marketing oraz zajęcia z rozwoju osobistego. Z kolei tematyka przedsiębiorczości obejmuje m.in.: fundamenty prowadzenia biznesu i e-biznesu oraz kwestie prawne,  modele biznesowe, podstawy marketingu, strategie rynkowe i sprzedaż oraz rozwój osobisty  - bezpłatne szkolenia  dla kobiet z IT i przedsiębiorczości na Uniwersytecie Łódzkim.  

Tagged , , .