Nowe szkolenia na wydziale WZ!

Profesjonalny wizerunek, czyli jak zapewnić sobie sukces w kontaktach biznesowych w czasach izolacji

Dzięki unikalnemu połączeniu trzech elementów: właściwy wizerunek, skuteczna autoprezentacja oraz znajomość zasad savoir vivre w biznesie szkolenie przygotowuje do swobodnego i efektywnego kontaktu zapewniającego osiąganie zamierzonych celów w biznesie.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

• profesjonalny wizerunek w świecie rzeczywistym i wirtualnym
  • umiejętność świadomego wywierania wpływu własnym wizerunkiem
  • skuteczna autoprezentacja poprzez wykorzystanie mocnych stron
  • znajomość zasad savoir vivre w biznesie

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób, które chcą świadomie kreować swój profesjonalny wizerunek w biznesie, a czas izolacji traktują jako szansę na rozwój i doskonalenie swoich umiejętności. Jeśli chcesz skutecznie wywierać pozytywne wrażenie na innych poprzez wykorzystanie swoich mocnych stron, to szkolenie jest dla Ciebie!

Termin szkolenia: 15-16 marca 2021 r. w godz. 16.30-20.00, w aplikacji Microsoft Teams

Koszty:
 320 PLN/osobę (szkolenie zwolnione z podatku VAT)
Zniżka 10% dla posiadaczy Karty Klubu Absolwenta UŁ

Prowadząca
: Marta Górecka – trenerka, stylistka, właścicielka marki Finde The Sense
Więcej informacji na: https://bit.ly/3dhsylT

Analiza sprawozdań finansowych przedsiębiorstwa

Celem szkolenia jest wykształcenie u uczestników praktycznych umiejętności czytania sprawozdań finansowych przedsiębiorstwa oraz dokonywania interpretacji zawartych w nich treści, przy wykorzystaniu ogólnych zależności wynikających ze struktury i dynamiki sprawozdań finansowych oraz użytecznych i najczęściej stosowanych w praktyce wskaźników finansowych.

Szkolenie  adresowane jest w szczególności do:

• osób odpowiedzialnych za sporządzanie analiz finansowych w przedsiębiorstwie,
  • księgowych i pracowników działów finansowo-księgowych,
  • osób odpowiedzialnych za tworzenie raportów dla inwestorów i właścicieli oraz za inne formy komunikowania z inwestorami,
  • pracowników działów controllingu,
  • pracowników odpowiedzialnych za analizę i ocenę sytuacji finansowej kontrahentów i innych podmiotów gospodarczych,
  • osób odpowiedzialnych za sporządzenie biznesplanów i wniosków kredytowych.

Termin szkolenia: 11-12 marca 2021 r. w godzinach 13:30 - 20:00, w aplikacji Microsoft Teams

Cena:
  820 PLN/osoba (szkolenie zwolnione z podatku VAT)
Zniżka 10% dla posiadaczy Karty Klubu Absolwenta UŁ

Prowadzący: dr Marcin Michalak