9. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Dla wszystkich posiadaczy Karty Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego karnet festiwalowy jest dostępny z 50% zniżką – 25 zł zamiast 50 zł!

9. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbędzie się w Łodzi w dniach od 18 do 21 października 2018 roku.Widzowie z całej Polski doceniają Festiwal Kamera Akcja za atmosferę i niekończące się dyskusje.

W programie znajdzie się ponad 50 filmów, panele dyskusyjne na tematy elektryzujące branżę filmową i kinomanów. Zaproszeni goście z różnych perspektyw będą dyskutować m.in. o warunkach pracy w branży filmowej, roli producenta kreatywnego, końcu tradycyjnego kina i zmianach w doświadczaniu filmu wobec nowych technologii.

Ważnym elementem programu festiwalu będą case study realizatorskie. W tym roku widzowie poznają kulisy powstawania m.in. filmów: „Love Express. Przypadek Waleriana Borowczyka” z udziałem Kuby Mikurdy, „Wyspy psów” Wesa Andersona z udziałem łódzkiego studia WJTeam/Likaon.

Gościem specjalnym festiwalu będzie Thomas Elsaesser, który spotka się z widzami przy okazji pokazu specjalnego jego filmu „The Sun Island”. Bohaterem sekcji „Filmoznawca-filmowiec” będzie natomiast wybitny polski autor zdjęć filmowych Paweł Edelman.

Dla wszystkich posiadaczy Karty Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego karnet festiwalowy jest dostępny z 50% zniżką – 25 zł zamiast 50 zł!

Sprzedaż karnetów festiwalowych odbywa się poprzez stronę www.kameraakcja.com.pl

Lokalizacja:

ul. Targowa 61/63, 90-323 Łódź

e-mail: biuro@kameraakcja.com.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje