Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Dla wszystkich posiadaczy Karty Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego karnet festiwalowy jest dostępny z 50% zniżką – 25 zł zamiast 50 zł!

Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja organizowany jest jesienią każdego roku w Łodzi. Widzowie z całej Polski doceniają Festiwal za atmosferę i niekończące się dyskusje.

W programie znaleźć można ponad 50 filmów, panele dyskusyjne na tematy elektryzujące branżę filmową i kinomanów. Zaproszeni goście z różnych perspektyw będą dyskutować m.in. o warunkach pracy w branży filmowej, roli producenta kreatywnego, końcu tradycyjnego kina i zmianach w doświadczaniu filmu wobec nowych technologii. Wszelkie inforacje dotyczące festiwalu w 2019 roku podamy wiosną.

Dla wszystkich posiadaczy Karty Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego karnet festiwalowy jest dostępny z 50% zniżką – 25 zł zamiast 50 zł!

Sprzedaż karnetów festiwalowych odbywa się poprzez stronę www.kameraakcja.com.pl

Lokalizacja:

ul. Targowa 61/63, 90-323 Łódź

e-mail: biuro@kameraakcja.com.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje