Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej CREATOR

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej CREATOR zapewnia 10% zniżki na kursy języka angielskiego, włoskiego i francuskiego.

Głównym celem Akademii jest promowanie oraz propagowanie wiedzy i umiejętności z zakresu promocji zdrowia (np. psychosomatyka, homeopatia, naturoterapia), poradnictwa zawodowego (np. grafologia, komunikacja, negocjacje, autoprezentacja), skutecznych metod nauczania (np. techniki zapamiętywania, szybkie czytanie, skuteczne formy sporządzania notatek) oraz prowadzenia kursów językowych z wykorzystaniem w/w technik.

Dbając jednocześnie o wysoki poziom prowadzonych zajęć zatrudniamy wykładowców z wieloletnim stażem – pracowników Uniwersytetu Łódzkiego, lekarzy czy doświadczonych trenerów. Kadra i program jest tak dostosowany by sprostać zmieniającym się warunkom i zapotrzebowaniom zarówno na polskim jak i europejskim rynku.

Zapraszamy więc wszystkie osoby zainteresowane rozwijaniem swoich zainteresowań, pasji i kwalifikacji zawodowych. Natomiast z naszej strony dokonamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi były na rzeczywistym – europejskim poziomie a oferta coraz ciekawsza i bogatsza.

Akademia Zdrowia i Edukacji Twórczej CREATOR

(42) 632-25-91