B. J. Language Centre 2020

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

B. J. Language Centre oferuje 10% rabatu na kurs języka japońskiego na dowolnym poziomie zaawansowania i dla dowolnej grupy wiekowej.

Jako samodzielna placówka szkoleniowa, istniejemy od 2008 roku. Od samego początku – jako jedyni w Łodzi – specjalizujemy się w kursach języka japońskiego prowadzonych przez Japończyków. Spośród szkół językowych wyróżnia nas dodatkowa oferta kulturalna – organizujemy spotkania z kulturą japońską dostępne w ramach kursu oraz różnego rodzaju warsztaty, które pozwolą nieco bardziej poznać tradycje i zwyczaje Japonii.

Nasze kursy prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania i dla różnych grup wiekowych: od dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, licealistów, studentów, aż po osoby dorosłe.

W ofercie naszego centrum językowego znajdują się również kursy innych języków azjatyckich, takich jak chiński  czy koreański.
Zapraszamy na lekcje w roku szkolnym, wakacyjne, jak również dwu- i trzymiesięczne dla osób planujących wyjazd za granicę.

B. J. Language Centre

42 636 25 05 / 602 309 547
pon. - pt.: 9:00-21:00

(wejście przez parking od Al. Mickiewicza; piętro III – winda; domofon do sekretariatu – 31)