Falenty Centrum Szkoleniowo Konferencyjne 2020

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Falenty Centrum Szkoleniowo Konferencyjne zapewnia 15% zniżki od publikowanej ceny pokoju.

FALENTY CENTRUM SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNE - WARSZAWA RASZYN

To profesjonalny ośrodek specjalizujący się w organizacji efektywnych szkoleń, konferencji, warsztatów, imprez integracyjnych i pikników firmowych.

Dogodna infrastruktura oraz atrakcje oferowane przez Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne, czyni je również ciekawym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, chrzciny, wieczory panieńskie i kawalerskie czy studniówki.

Niewielka odległość od Centrum Warszawy (15 km) i od Portu Lotniczego im. F. Chopina (10 km), w połączeniu z otoczeniem Rezerwatu Przyrody Stawy Raszyńskie sprawia, że Centrum Falenty jest łatwo dostępne dla Gości, a zarazem zlokalizowane z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Sprawdź dojazd.

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne to 20 lat doświadczenia połączone z nieustannym podnoszeniem standardów i dbałością o nowoczesną infrastrukturę.

Obiekt składa się z dwóch niezależnych budynków, w których znajduje się:

  • 15 profesjonalnie wyposażonych sal szkoleniowo-konferencyjnych
  • 204 miejsc noclegowych w 100 wygodnych i przestronnych 1, 2 i 3-osobowych pokojach
  • 3 bary oraz restauracja umożliwiająca organizację bankietu zasiadanego nawet dla 400 osób
  • Kompleks basenowy (basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi)

Nasze Centrum zaprojektowane zostało również z myślą o osobach niepełnosprawnych, dla których przygotowaliśmy m.in.: windę, podjazdy oraz specjalnie przystosowane pokoje.

Na wszystkich, którzy zdecydują się przyjechać własnym samochodem, czeka ponad 200 bezpłatnych, strzeżonych miejsc parkingowych.

Falenty Centrum Szkoleniowo Konferencyjne

T: 506 167 711
czynne całą dobę