HAPPYCAR – porównujemy ceny wynajmu samochodów 2020

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

HAPPYCAR zapewnia 40 zł rabatu przy rezerwacji auta za kwotę powyżej 300 zł.

HAPPYCAR jest najprężniej rozwijającym się w Europie portalem porównującym ceny wynajmu samochodów. Przy współpracy z ponad 250 wypożyczalniami, staliśmy się jednym z ważniejszych pośredników przy wynajmach samochodów. Nasza strona w szybki i bardzo przejrzysty sposób porównuje oferty wystawiane przez różne wypożyczalnie samochodowe, dodatkowe usługi i formy ubezpieczenia, a jednocześnie pozwala zaoszczędzić nawet do 60%. Tym sposobem HAPPYCAR gwarantuje najlepsze ceny.

​Kod zniżkowy ​został stworzony z myślą o absolwentach, którzy czerpią radość z niezależnych podróży samochodem. Zniżka w wysokości 40 zł obowiązuje przy rezerwacjach o min. kwocie 300 zł (kwota za wynajem, nie wliczająca wykupionych dodatków, takich jak fotelik dla dziecka, nawigacja, dodatkowy kierowca czy oddzielne ubezpieczenie, itp.).

Jak działamy? To proste! Wpisz kod zniżkowy w pole "kod kuponu" przy dokonywaniu rezerwacji, a my zwrócimy Ci 40 zł!

Kod zniżkowy dostępny jest w Aplikacji Absolwent UŁ.

Aplikacja Absolwent UŁ

pobierz bezpłatnie i korzystaj z elektronicznej wersji karty

Aplikacja pozwala na dołączenie do Klubu Absolwenta, zamówienie oraz korzystanie z Karty Absolwenta UŁ, przegląd aktualnych ofert i promocji Partnerów honorujących Kartę, a także odświeżenie znajomości i kontaktów z czasów studiów.

  • Przeglądaj najważniejsze wiadomości o Alma Mater
  • Bądź na bieżąco z wydarzeniami i aktualnościami
  • Korzystaj z przywilejów i rabatów Karty Absolwenta
  • Zyskaj dostęp do zasobów Biblioteki UŁ
  • Odśwież znajomości z czasów studiów