Księgarnie REMA

rema_logo

 

 

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Księgarnie REMA oferują 15% rabatu od cen detalicznych na produkty z oferty księgarń stacjonarnych nie objęte inną promocją, przy czym rabat nie obejmuje zakupu podręczników

Hurtownia Książek Rema istnieje na rynku od 1995 roku. Posiadamy własną sieć sprzedaży detalicznej na terenie Łodzi i województwa łódzkiego. W naszych księgarniach stacjonarnych znajdziecie Państwo podręczniki, encyklopedie, albumy, literaturę dla młodzieży i dorosłych, bajki i książki dla dzieci, książki edukacyjne i malowanki dla najmłodszych, jak i propozycje sezonowe.

Szeroka oferta klocków Lego i Puzzli, zabawek kreatywnych, interaktywnych, edukacyjnych pomoże Państwu przy wyborze prezentu, sprawi przyjemność, jak i pozwoli rozwinąć talent obdarowanego. Dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym oferujemy szeroki wybór najnowszych kolekcji plecaków, piórników i artykułów piśmiennych, map i globusów.
W Księgarni Naukowo – Medycznej na ul. Piotrkowskiej 102 A organizujemy spotkania autorskie, na które serdecznie zapraszamy. Informacje o spotkaniach, promocjach, konkursach znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebooku.

Nasze księgarnie:

Kliknij, aby rozwinąć

Łódź, ul. Władysława Broniewskiego 67
Łódź, ul. Lelewela 3/7
Łódź, ul. Paderewskiego 6
Łódź, al. Piłsudskiego 135
Księgarnia Naukowo-Medyczna, Łódź, ul. Piotrkowska 102 A
Łódź, ul. Lipiec Reymontowskich 7
Łódź, ul. Wojska Polskiego 124/136
wszystkie kategorie oferta uniwersytetu edukacja gastronomia hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi zakupy zdrowie i uroda pozostałe przywileje