Pracownia Artystyczna Lawendowy Sen

5a798e_55fd42d83bef4729a49bacf483ed238b.jpg_srb_p_926_615_75_22_0.50_1.20_0.00
O
sklejka
Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Pracownia Artystyczna Lawendowy Sen zapewnia 15% rabatu na całą swoją ofertę.

Nasza pracownia artystyczna powstała z myślą o Kliencie wrażliwym na doznania estetyczne, który chce, aby elementy świata wokół niego nie pochodziły z produkcji masowej często rodem z Dalekiego Wschodu, ale były robione z fantazją i z potrzeby serca.

Odpowiadając na zapotrzebowanie takich klientów, nasze wyroby tworzone są ręcznie, a co najważniejsze każdy ma wiele zastosowań i funkcji - od edukacyjnych po dekoracyjne.

Pracowania oferuje:

  • maty, makatki edukacyjne - plansze dekoracyjne, tablice dekoracyjno-manipulacyjne z modułami grającymi (odgłosy zwierząt, instrumentów, itd.) lub bez, o przykładowych wymiarach 1,3m x 0,6m . Maty edukacyjne mogą stanowić istotny element w zajęciach dydaktycznych o różnorodnej tematyce - dotyczącej zdrowego trybu życia i zdrowego żywienia, muzycznej, przyrodniczej, itd. Pomagają rozwijać zdolności poznawcze dzieci, kreatywność, wyobraźnię.

  • tła dekoracyjne - mogą służyć do dekoracji sal (np. przedszkoli), jak również jako elementy scenografii teatrzyków i przedstawień. Wymiary tła mogą być negocjowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta (przykładowy wymiar 2,2m x 2,5m). Tła, poza aplikacjami naszytymi, mogą być wyposażone także w elementy odpinane (możliwość zmiany aranżacji tła), co stanowi ciekawą formę ozdoby. Stwarza to możliwość prowadzenia zabaw edukacyjnych rozwijających wyobraźnię, spostrzegawczość dziecka.

  • nakrycia głowy dla dzieci (czapeczki i daszki w kształcie głów zwierząt, kwiatów, motyli, itd.)

  • kostiumy teatralne

  • kostiumy karnawałowe dla dzieci i dorosłych

  • ręcznie robione kwiaty materiałowe - przypinki i opaski do włosów, kwiaty do sukien ślubnych, wizytowych, itd.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań - do kontaktu.

Lokalizacja:

ul. Poziomkowa 15, 91-496 Łódź

tel: 507 179 218

e-mail: lawendowysen@gmail.com

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje