Lloyd Woodley – English Language Centre 2020

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Zniżki dla posiadaczy Karty Absolwenta na każdy poziom kursu. Szczegóły tutaj.

Szkoła Języka Angielskiego Łódź Lloyd Woodley English Language Centre to pierwsza w Łodzi szkoła języka angielskiego założona i prowadzona przez Brytyjczyków dla dzieci, młodzieży i dorosłych,. Posiadamy własny gmach przy ulicy Narutowicza 86, w którym oddajemy do dyspozycji słuchaczom naszej szkoły przestronne i nowoczesne sale wykładowe, sprzęt audio-video, bibliotekę z literaturą i prasą angielską,dvd z filmami w angielskiej wersji językowej oraz bezpłatny dostęp do internetu ,Wi-Fi jak i dostęp do platformy e-learningowej

Sąsiedztwo wyższych uczelni i miasteczka akademickiego pozwala studentom, stanowiącym większość naszych słuchaczy, nie tracić czasu na dojazd i łączyć swoje zajęcia z nauką angielskiego.

Profesjonalizm i nieustanne starania, by świadczone przez nas usługi stały na najwyższym poziomie, są źródłem naszego sukcesu. Z roku na rok wzrasta znacząco zarówno liczba nowych słuchaczy, jak i tych, którzy kontynuują naukę na kolejnych poziomach zaawansowania. Pozytywne opinie o naszej szkole znajdują potwierdzenie w ankietach i rankingach przeprowadzanych w mediach oraz przez niezależne stowarzyszenia.

Lloyd Woodley – English Language Centre

T: 728 862 978