Manufaktura Sztuki Capoeira

 

logo_capoeira

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Manufaktura Sztuki Capoeira zaprasza wszystkich absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego na zajęcia Capoeira. Dla wszystkich posiadaczy karty gwarantujemy 20% zniżki na wszystkie zajęcia.

Sztuki Capoeira jest łódzką sekcją jednej z najbardziej znanych grup capoeiry w Brazylii (z port. Associação de Capoeira Mestre Bimba). Jest pierwszym tego typu projektem w Łodzi oraz regionie. Sama nazwa nawiązuje do fabrykanckich tradycji Łodzi (stąd nazwa Manufaktura Sztuki Capoeira). Jednocześnie ma promować samą capoeirę i pokazywać, iż Brazylia to coś więcej niż piłka nożna czy karnawał w Rio de Janeiro.

W akademii prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych zainteresowanych tą formą spędzania czasu. Nie ma tam ograniczeń wiekowych, bo jak brzmi jedno z porzekadeł: capoeira jest dla wszystkich – tylko nie dla tych, którzy nie chcą.
Capoeira łączy w sobie elementy typowe dla sztuki walki, ale ponadto znajdziemy tam muzykę, akrobacje a nawet taniec. Mimo, że przywędrowała do nas z Brazylii ponad 20 lat temu to cały czas zaraża nowe pokolenia ludzi swoim niekonwencjonalnym podejściem do sztuk walki. Niesamowity klimat towarzyszący treningowi pozwala od razu przenieść się wyobraźnią na ulice miasta Salvador da Bahia.

Lokalizacja:

al. Tadeusza Kościuszki 39, 90-418 Łódź

telefon:  668 140 662 − Tomek
telefon:  505 151 572 − Szymon

e-mail: kontakt@capoeira-regional.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje