Nowa Europa

spa-masaz
spa_waskie
depilacjawoskiem
fitness
grota_solna
zdrowie
Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Centrum Medycyny NOWA EUROPA zapewnia:

20% rabatu na korzystanie z Groty Solnej
15% rabatu na zajęcia fitness
10% rabatu na usługi medyczne

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z usług wykonywanych w Centrum Medycyny NOWA EUROPA. Zakres naszej działalności łączy w sobie interdyscyplinarny charakter mający na celu ochronę zdrowia. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług głównie z zakresu medycyny estetycznej a także dietetyki.

Zapraszamy także do wizyt w grocie solnej oraz w klubie fitness.

Zapraszamy Wszystkich i w każdym wieku do naszego Centrum , gdzie w miłej i przyjacielskiej atmosferze oraz przy współpracy trenerów fitness i personalnych zadbasz o swoje ciało, zdrowie i urodę. Uczestnicząc w naszych zajęciach grupowych odnajdą Państwo w sobie energię i pasję, a przede wszystkim sposób na zdrowie i uzyskanie smukłej sylwetki. Proponujemy zajęcia typowo fittnesowe - ujędrniające lub spalające tkankę tłuszczową, ale przede wszystkim programy autorskie prozdrowotne: zdrowy kręgosłup, streching, szkoła pleców, NTM- trening dna macicy czy gimnastyka dla seniora.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej: www.nowa-europa.pl.

header_logo

Lokalizacja:

al. Kościuszki 106/116
90-442 Łódź

tel: 42 256 87 87
tel: 42 689 94 40
tel: 600 030 310

e-mail: biuro@nowa-europa.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje