Salon Wojciechowski 2020

salon_wojciechowski_logo

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Salon Wojciechowski zapewnia specjalna cenę 78 zł (włosy krótkie do linii szyi) i 89 zł (włosy długie do linii ramion i za ramiona) na pakiet usług zawierający:
-poradę stylisty,
-strzyżenie włosów,
-stylizację,
-spa na włosy (spa obejmuje: saunę i maskę)

Cena obejmuje wszystkie długości włosów.

Naszą inspiracją są włosy tworzymy wizję kształtu oraz koloru, która jest spójna z całą osobą. Stawiamy na rozwiązania swobodne oraz dynamiczne w kształcie, dostosowane do potrzeb klientki. Nasza idea to nowoczesny-praktyczny styl, który przenika się z trendami oraz z osobowością. Natura, kształt, kolor oraz osobowość połączenie tych czynników stworzy konsekwentną całości i zawsze będzie na czasie. Ważnym elementem współpracy z włosami jest spa-regeneracja oraz odbudowa włosa to bardzo szczególny moment dla twoich włosów w naszym salonie, podarujesz im elastyczność, witalność staną się one pełne blasku.

 

Salon Expert to elitarne grono salonów ściśle współpracujących z marką L’Oréal Professionnel, symbolizujące: prestiż, profesjonalizm i nowoczesność. Dzięki regularnym szkoleniom organizowanym przez markę L’Oréal Professionnel, Salony Expert oferują najwyższej jakości usługi, co dla klientki jest gwarancją satysfakcji i profesjonalizmu fryzjera.
SalonExpert

 

Zadbaj o swoje piękno oraz cenne dla siebie chwile relaksu odkryj bezpłatne porady naszych ekspertów oraz skorzystaj z światowych trendów fryzjerskich.

Zapraszamy serdecznie!

Lokalizacja:

ul. Zielona 34 (wejście od ul. Lipowej), 90-604 Łódź

tel: 42 632 23 25

e-mail: salon@salonwojciechowski.pl

Pracujemy w godzinach:

Pon-Pt 9-18
Sob 9-14

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje