Sieć Hoteli Boutique Hotel’s

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Sieć Hoteli Boutique Hotel’s zapewnia 15% zniżki od publikowanej ceny pokoju.

Sieć Boutique Hotel’s to łącznie dziesięć obiektów i w sześciu różnych lokalizacjach: Łodzi, Bytomiu, Sosnowcu, Wrocławiu (dwa obiekty), Kazimierzu Dolnym i Łukcie koło Ostródy.

Prawie wszystkie obiekty Boutique Hotel’s łączy aranżacja pokojów – stonowane kolory ziemi, przyjemne, neutralne wnętrza i funkcjonalne sprzęty. Większość obiektów zlokalizowana jest centrach miast lub w pobliżu głównych tras.

Oferta dotyczy następujących obiektów:

Boutique Hostel Łódź Stefanowskiego

ul. Stefanowskiego 17, Łódź
T: +48 42 636 22 01
K: +48 512 221 022
E: stefanowskiego@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's Łódź Milionowa

ul. Milionowa 25, Łódź
T: +48 42 684 75 10
K: +48 512 221 011
E: milionowa@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's Łódź Piłsudskiego

al. Piłsudskiego 10/14, Łódź
T: +48 42 681 22 22
K: +48 512 201 090
E: pilsudskiego@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's Łódź Rewolucji

ul. Rewolucji 1905 roku 8, Łódź
T: +48 42 630 63 15
K: +48 512 201 080
E: rewolucji@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's Wrocław

ul. Kwiska 1/3, Wrocław
T: +48 71 351 70 11
K: +48 512 208 040
E: kwiska@hotels24.com.pl

Hostel Trio Wrocław

Trzemeska 4, 52-007 Wrocław
T: +48 71 355 94 46
K: +48 512 208 090
E: trio@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's Sosnowiec

ul. Partyzantów 11, Sosnowiec
T: +48 32 266 11 22
K: +48 512 209 030
E: sosnowiec@hotels24.com.pl

Boutique Hotel's Bytom

ul. Konstytucji 91, Bytom
T: +48 32 708 70 00
K: +48 512 209 040
E: bytom@hotels24.com.pl