Stare Kino – Cinema Residence

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Hotel Stare Kino – Cinema Residence zapewnia:

  • 10% rabatu na nocleg dla klienta indywidualnego
  • 10% rabatu na menu restauracji
  • 10% rabatu na niedzielny brunch
  • 2 bilety w cenie 1 w kinie hotelu
no
Apartament-Kariera-Nikodema-Dyzmy-1
201605131500310.DrNo1
JRF_4060_FB

Stare Kino Cinema Residence - Filmowy hotel w centrum Łodzi!

Powstało z miłości do kinematografii i miasta Łodzi, w miejscu gdzie pod koniec XIX w. istniało pierwsze, stałe kino w Polsce. To miejsce, w którym apartamenty dla Gości inspirowane są słynnymi filmami o łódzkich korzeniach jak "Kariera Nikodema Dyzmy" czy "Czterej pancerni i pies". Znajdziesz u nas także pokoje poświęcone filmom zagranicznym, hollywoodzkim klasykom takim jak "Mężczyźni wolą blondynki" czy "Ojciec Chrzestny". Zabytkowa kamienica, w której się znajdujemy położona jest w samym sercu słynnej ulicy Piotrkowskiej, pod numerem 120.

NIEDZIELNY BRUNCH W SERCU ŁODZI

W każdą letnią niedzielę od godz.12:30 do 16:30 zapraszamy Państwa na wyjątkowe spotkania przy stole na tarasie naszej restauracji. Brunch, czyli bufetowy obiad serwujemy Państwu na świeżym powietrzu w filmowym podwórzu przy Piotrkowskiej 120. Nad bufetowym menu niedzielnych brunchy czuwa nasz Szef Kuchni Antoine Lopez. W ofercie znajdziecie Państwo bufet zimny, zupy, bufet gorący, desery oraz napoje. Wszystkie szczegóły pod tym adresem.

Lokalizacja:

ul. Piotrkowska 120, 90-006 Łódź

tel. (42) 207-27-27

e-mail: booking@cinemahotel.pl

Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Posiada 50 apartamentów, co stanowi bazę noclegową dla ok. 90 osób.

Doba zaczyna się od godziny 15:00 i trwa do godziny 11:00 dnia następnego. Dysponujemy 2 salami konferencyjnymi, restauracją, barem oraz kameralną salą kinową. 

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje