Stare Kino – Cinema Residence

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Hotel Stare Kino – Cinema Residence zapewnia:

  • 10% rabatu na nocleg dla klienta indywidualnego
  • 10% rabatu na menu restauracji
  • 2 bilety w cenie 1 w kinie hotelu
no
Apartament-Kariera-Nikodema-Dyzmy-1
201605131500310.DrNo1
JRF_4060_FB

Stare Kino Cinema Residence – Filmowy hotel w centrum Łodzi!

Powstało z miłości do kinematografii i miasta Łodzi, w miejscu gdzie pod koniec XIX w. istniało pierwsze, stałe kino w Polsce. To miejsce, w którym apartamenty dla Gości inspirowane są słynnymi filmami o łódzkich korzeniach jak „Kariera Nikodema Dyzmy” czy „Czterej pancerni i pies”.
Znajdziesz u nas także pokoje poświęcone filmom zagranicznym, hollywoodzkim klasykom takim jak „Mężczyźni wolą blondynki” czy „Ojciec Chrzestny”. Zabytkowa kamienica, w której się znajdujemy położona jest w samym sercu słynnej ulicy Piotrkowskiej, pod numerem 120.
To tam, po raz pierwszy na terenach polskich bracia Krzemińscy zainstalowali pierwszy, stacjonarny kinematograf. Na pamiątkę tego wydarzenia powstał kameralny, stylowy i unikalny obiekt, w którym do dyspozycji Gości oddajemy 42 indywidualne apartamenty, restaurację, 2 sale konferencyjne, bar oraz kameralną salę kinową. Stare Kino to również obiekt, w którym odbywają się liczne pokazy, wystawy oraz spotkania poświęcone tematyce filmowej. Jeżeli chcesz spędzić noc w nietuzinkowych wnętrzach i dowiedzieć się czegoś więcej o historii filmowej Łodzi
to serdecznie zapraszamy.
www.cinemahotel.pl

Lokalizacja:

ul. Piotrkowska 120, 90-006 Łódź

tel. (42) 207-27-27

e-mail: booking@cinemahotel.pl

Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Posiada 42 apartamenty, co stanowi bazę noclegową dla ok. 80 osób.

Doba zaczyna się od godziny 14:00 i trwa do godziny 12:00 dnia następnego. Dysponujemy 2 salami konferencyjnymi, restauracją, barem oraz kameralną salą kinową. 

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje