Swiss Medicus 2020

Logo_CMSM-small

 

Przywileje dla posiadaczy Karty Absolwenta

Centrum Medyczne Swiss Medicus zapewnia:

  • 15% rabatu na konsultacje lekarskie (ginekologia i położnictwo, urologia, endokrynologia, chirurgia, laryngologia, leczenie chrapania, psychiatria, medycyna pracy, dermatologia),
  • 10% rabatu na badania diagnostyczne USG,
  • 10% rabatu na badania medycyny pracy oraz badania kierowców na prawo jazdy,
  • 5% rabatu na podstawowe badania krwi.

UWAGA: rabaty nie łączą się z innymi promocjami, chyba, że regulamin danej promocji stanowi inaczej

Centrum Medyczne SWISS MEDICUS jest nowoczesną poradnią specjalistyczną powstałą w 2013 r. w centrum Łodzi. Misją placówki jest dostarczenie pacjentom kompleksowych usług medycznych na najwyższym poziomie oraz zapewnienie wysokich standardów usług. Placówka wdraża nowoczesną metodę leczenia chrapania i bezdechów sennych metodą koblacji. Wykonywanymi zabiegami chirurgicznymi z zastosowaniem koblacji są: radiochirurgia podniebienia miękkiego, plastyka podniebienia miękkiego i języczka, radiochirurgia małżowin nosowych, usunięcie czy zmniejszenie migdałków podniebiennych. Wynikiem wprowadzania wysokich standardów zarządzania i obsługi pacjenta jest nagroda w konkursie Super Medicus w kategorii „Przychodnie specjalistyczne”, którą Centrum otrzymało jako jedyna placówka z Łodzi i to już po roku działalności.

Otaczamy pacjentów profesjonalną i rzetelną opieką medyczną – przyjmujący lekarze to najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach, czas oczekiwania na wizytę lekarską jest bardzo krótki, a opieka lekarska ma charakter holistyczny (pacjent ma do dyspozycji specjalne pakiety medyczne ułatwiające precyzyjną diagnozę schorzeń). Szczególnie dużą popularnością cieszą się pakiety pozwalające na kompleksowe badanie stanu zdrowia pacjentów: „Kobieta na 5!”, „Mężczyzna na 5!”, „Para na 5!”.

SWISS MEDICUS jest placówką aktywnie włączającą się w wiele akcji prozdrowotnych, również o charakterze społecznym. Przykładowo, w Centrum organizujemy cykliczne bezpłatne badania tarczycy czy prowadzimy bezpłatną diagnostykę wczesnego wykrywania cukrzycy. Wdrażamy również akcję „STOP nowotworom”.

Oferta SWISS MEDICUS skierowana jest zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak i firm, które pragną zapewnić swoim pracownikom specjalistyczną opiekę medyczną, jak i pozyskać wysokiej jakości usługi z zakresu medycyny pracy.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Centrum Medycznego SWISS MEDICUS. Jesteśmy otwarci na współpracę.

 

Lokalizacja:

ul. Franciszkańska 104/112, 91-845 Łódź

tel: 42 209 30 50, lub 609 074 074

e-mail: info@swissmedicus.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje