Taxi 19191 2020

logo_mpt

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Klienci Taxi MPT 19191 otrzymują 10% procent rabatu na kurs taksówki.

Ze względu na konieczność ustawienia taksometru, klient zobowiązany jest poinformować o Karcie Absolwenta przy zamawianiu taksówki, lub najpóźniej przed kursem. W przypadku okazania Karty podczas płacenia (po kursie) naliczenie rabatu może nie być możliwe.

Towarzystwo Taksówkarzy Łódzkich Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe działa od 1990 roku Jesteśmy najstarszą firmą oferującą w Łodzi usługi taksówek na telefon. Posługujemy się nazwą Radio Taxi 919. Naszym znakiem rozpoznawczym jest ogólnopolski numer przywoływania taksówek 191-91 (dawniej 919) i oznaczenie samochodów identyczne z kilkudziesięcioma firmami taksówkowymi działającymi we wszystkich dużych miastach Polski.

Dysponujemy zarówno samochodami osobowymi, kombi, vanami, busami (mogącymi przewieźć do 8 pasażerów ) jak również samochodami bagażowymi (przewóz ładunków do 1,5T ). Oprócz Łodzi mamy taksówki osobowe także w Zgierzu i Pabianicach. Posiadamy taksówki, w których zainstalowane są czytniki kart płatniczych. Poza standardowym przewozem osób wykonujemy również usługi dodatkowe:

- przewóz przesyłek
- wykonywanie zakupów
- dowóz dzieci do szkoły
- obsługa uroczystości (śluby itp.)
- pomoc przy awarii samochodu (zmiana koła, uruchomienie samochodu)
- obsługa bezgotówkowa firm (wystawiamy zbiorcze faktury VAT)

Wielu naszych kierowców włada językami obcymi.

W celu ułatwienia wezwania taksówki możliwe jest automatyczne zamówienie telefoniczne lub specjalny program komputerowy.

Czas dojazdu do klienta wynosi do 5 min.

  • samochody obsługujące Państwa będą o wysokim standardzie
  • samochody wyposażone w klimatyzację
  • jesteśmy w stanie na wizytówkach naszej firmy (po drugiej stronie) umieścić Państwa               logo
  • przy stałej współpracy możliwość 10% rabatu na nasze usługi
  • Państwa firmie proponujemy obsługę bezgotówkową. Polega ona na korzystaniu z usług taksówek na podstawie voucherów wystawionych i dostarczonych przez Radio Taxi 919 Po skończonym kursie klient wypisuje voucher podając datę, trasę i kwotę za przejazd. Kierowca potwierdza przejazd swoją pieczątką. Oryginał vouchera zabiera pasażer, kopia zostaje u taksówkarza. TTŁ-MPT na podstawie zebranych od kierowców voucherów wystawi jedną zbiorczą fakturę (8% VAT) na koniec każdego miesiąca.
    Ponadto zarząd Radio Taxi  90-113 Łódź, ul. Traugutta 25 zobowiązuje się do stałego kontaktu z Państwem w celu zapewnienia najlepszej jakości usług.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

zamawiane taksówek:

z telefonu stacjonarnego: 19191

bezpłatny numer: 800 500 919

z telefonu komórkowego: 42 19 191

zamawianie taksówki online: http://zamawianie.19191.org/

e-mail: zarzad@19191.org

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje