Teatr Arlekin

 

znak firmowy - kolor

 

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Teatr Arlekin zapewnia 10 zł zniżki na spektakle dla widzów dorosłych. Na jedną kartę będzie można kupić maksymalnie 4 bilety na jeden tytuł. Promocja nie dotyczy spektakli premierowych i spektakli gościnnych.

Teatr Lalek Arlekin im. Henryka Ryla w Łodzi to instytucja z prawie 70-letnią tradycją, wciąż podążająca za nowymi trendami w sztuce, ale pamiętająca także o tradycjach.

Specjalizujemy się w spektaklach dla dzieci, w których wykorzystywane są przeróżne techniki animacyjne. Gra lalek (marionetek, kukieł, pacynek itp.) łączy się na naszej scenie z grą aktorów na żywym planie.

Co roku w repertuarze umieszczane są również spektakle dla widzów dorosłych. Obecnie to „Mistrz i Małgorzata” na podstawie powieści Bułhakowa oraz widowisko grane w języku angielskim pt. "DekAmore", co czyni teatr miejscem przyjaznym dla obcokrajowców, mieszkających w Łodzi.

W grudniu 2014 r. został oddany do użytku nowy budynek ze sceną o unikatowych w skali kraju możliwościach, przepiękną salą widowiskową główną, salą kameralną i warsztatową. Powołano do życia Galerię A, w której prezentowane są dzieła znanych polskich artystów.

Teatr posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością ruchową.

Kasa otwarta w dni powszednie w godz. 8.30-15.30, w weekendy na dwie godziny przed każdym spektaklem.

Lokalizacja:

ul. Wólczańska 5, 90-718 Łódź

tel: 42 632 58 99

Rezerwacja biletów:
tel. +48 695 087 008
tel. +48 42 632 58 99

e-mail: biletyrezerwacja@teatrarlekin.pl

Kasa otwarta w dni powszednie w godz. 8.30-15.30, w weekendy na dwie godziny przed każdym spektaklem.

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje