Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi 2020

 

Przywileje dla użytkowników Karty Absolwenta

Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi zapewnia 20% rabatu na bilety bieżącego Repertuaru, a także oferuje promocje specjalne na wybrane spektakle.

 

Teatr im. Stefana Jaracza jest najstarszym łódzkim teatrem, którego znakiem rozpoznawczym od zawsze była rozmowa o współczesności. Nieustannie podejmuje twórczy dialog z tradycją i kulturą narodową. Laureat licznych prestiżowych nagród i wyróżnień na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą. Jest rekordzistą w skali całego kraju pod względem zagranych spektakli i ilości scen - dysponuje równolegle trzema scenami własnymi oraz czterema regionalnymi.

Teatr jest też organizatorem i gospodarzem najważniejszego wydarzenia jesieni na teatralnej mapie Polski - Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Klasyki Światowej NOWA KLASYKA EUROPY. Ceniony jest za zespół prezentujący aktorstwo najwyższej próby, świetny dobór realizatorów różnych generacji i odważny repertuar, co daje gwarancje produkcji najwyższej jakości.

 

 

teatr_jaracza

Autor: Marcin Nowak

 

Lokalizacja:

ul. Jaracza 27, 90-257 Łódź

Kasa: 42 662 33 33/35

e-mail: bow@teatr-jaracza.lodz.pl

wszystkie kategorie  oferta uniwersytetu  edukacja  gastronomia  hotele i noclegi kultura i sztuka sport i fitness usługi  zakupy  zdrowie i uroda  pozostałe przywileje