Harmonogram VII edycji Projektu Mentorskiego 2019/2020

MENTORZY

Do udziału w projekcie w roli mentorów zapraszamy osoby uhonorowane przez Uczelnię tytułem Absolwenta VIP Uniwersytetu Łódzkiego. Pełna lista mentorów VII edycji dostępna jest na stronie Mentorów.

REKRUTACJA STUDENTÓW

 

Rekrutacja potrwa od 12 listopada do 1 grudnia br.

Etap I:

W pierwszym kroku zapoznaj się z sylwetkami mentorów, których znajdziesz w zestawieniu Mentorów VII edycji.

Następnie wypełnij aplikację on-line oraz prześlij swoje CV. W formularzu należy wskazać maks. 3 preferowanych mentorów. Wskazanie ma jednak charakter informacyjny i nie gwarantuje przypisania do wybranego mentora.

 
 

 

Etap II:

Na podstawie złożonych dokumentów aplikacyjnych kandydaci będą dopasowywani do poszczególnych mentorów. W wybranych przypadkach kandydaci mogą zostać zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Kluczowe dla oceny poszczególnych kandydatów będzie uzasadnienie chęci udziału w projekcie mentorskim.

Dodatkowe kryteria oceny to między innymi wyniki w nauce, aktywność społeczna, zainteresowania, kreatywność w rozwiązywaniu zadań problemowych.

REALIZACJA PROCESU MENTORINGOWEGO

Wyniki rekrutacji i ostateczne pary mentorskie opublikowane zostaną najpóźniej 8 grudnia br.

Czas trwania całego procesu mentoringowego w projekcie obejmuje kilka miesięcy zaplanowanych na okres styczeń 2020 – czerwiec 2020. 

INAUGURACJA VII EDYCJI PROJEKTU MENTORSKIEGO 

Uroczysta inauguracja VII edycji projektu mentorskiego zaplanowana została na dzień 12 grudnia o godzinie 13:00 w Pałacu Biedermanna w Łodzi (ul. Franciszkańska 1/3).