Psia Kość! Uniwersytecka zbiórka darów dla łódzkiego schroniska

Uniwersytet Łódzki, jako uczelnia odpowiedzialna społecznie, po raz IX wspiera czworonogi z Łódzkiego schroniska organizując akcję  „Psia Kość”.
Dołącz do naszej akcji i pomóż zwierzakom w potrzebie! A może przy okazji adoptujesz przyjaciela na całe życie? 🙂
Zbieramy dary dla schroniska w Łodzi: karmę – zwłaszcza specjalistyczną, koce, metalowe miski czy smycze (nieautomatyczne).
Przez cały listopad na wszystkich wydziałach, w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego, w akademikach, w Rektoracie, Przedszkolu UŁ, Publicznym Liceum UŁ, a także w British International School Of The University of Lodz ustawione będą oznakowane pudła na dary. Pudła nie gryzą, można wrzucać do nich wszystko, czego potrzebują czworonogi ze schroniska – więc śmiało!

Szczegóły na Facebooku.

W 2018 udało nam się zebrać 650 kg karmy. Pomożecie nam pobić ten wynik w tym roku? 💪🏼
Przez 8 edycji zebraliśmy ponad 2,5 tony karmy, a także koce, leki, zabawki i akcesoria potrzebne psom i kotom.

Tagged .