Recruitment Days 2016

14 marca 2016 r. rozpoczęła się kolejna edycja Recruitment Day 2016. Przez 5 dni (14-18 marca br.) rekordowa liczba pracodawców przeprowadziła rozmowy rekrutacyjne z kandydatami na płatne praktyki, staże oraz do pracy.

Studenci oraz pracodawcy uczestniczyli w kolejnej edycji inicjatywy realizowanej z sukcesem przez Biuro Karier UŁ, pozwalającej na szybkie przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami. Każdy kandydat może w ciągu jednego dnia odbyć od kilku do kilkunastu rozmów kwalifikacyjnych. Dzięki wyjątkowej formule pracodawcy mieli możliwość sprawdzenia w krótkim czasie nawet kilkunastu kandydatów.
W tegorocznej edycji na ofertę 27 pracodawców odpowiedziało ponad 750 kandydatów, spośród których wybranych zostało 250 najlepszych. Warto wspomnieć, że kandydaci przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne gruntownie przygotowani, po szkoleniach prowadzonych przez pracowników biura karier, ze sprawdzonym lub poprawionym CV.

Organizatorem Recruitment Day 2016 jest Akademickie Biuro Karier Zawodowych Uniwersytetu Łódzkiego. Informacje o projekcie dostępne są na stronie internetowej: www.biurokarier.uni.lodz.pl

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia dostępną tutaj.