Studium menedżerskie „Zarządzanie projektami” na Wydziale Zarządzania UŁ

Duże zainteresowanie studium organizowanym w wersji online potwierdza, iż mimo pandemii rozwój kompetencji w zakresie zarządzania projektami stał się jeszcze bardziej pożądany przez pracodawców. Profesjonalna organizacja zajęć w aplikacji MS Teams i wsparciem na platformie e-learningowej UŁ (Moodle) zapewnia wysoką jakość pracy z każdego miejsca, w jakim przebywa Uczestnik szkolenia.

Kolejna edycja Studium menedżerskiego „Zarządzanie projektami” wraz z egzaminem w wersji online, realizowana przez Wydział Zarządzania UŁ wraz z IPMA Polska (International Project Management Association Polska), zaplanowana została na termin 15 lutego – 19 kwietnia 2021. Rejestracja już ruszyła.

Certyfikat IPMA uznawany jest na całym świecie i postrzegany jako gwarant posiadania odpowiednich kompetencji do zarządzania projektami.

Kurs obejmuje 72 godziny zajęć online, dwa razy w tygodniu - prowadzonych przez trenerów IPMA oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Szkolenie jest doskonałą okazją do podniesienia swoich kompetencji zarządczych zarówno poprzez realizację pracy warsztatowej w formie online, jak i wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami.

Szkolenie skierowane jest do:

• menedżerów projektów,
  • osób pracujących w projektach,
  • przedsiębiorców i właścicieli firm
  • oraz wszystkich pragnących nabyć umiejętności nowoczesnego zarządzania w biznesie.

Koszt: 3100 PLN

Termin: od 15 lutego do 19 kwietnia 2021

Zajęcia w poniedziałki i środy 16:30-20:30 w aplikacji MS Teams.

Zniżka 10% dla posiadaczy Karty Absolwenta UŁ

Egzamin próbny i omówienie wyników z ekspertem
Harmonogram zajęć i szczegóły programu na: https://bit.ly/3m6AF6v