Studium menedżerskie „Zarządzanie projektami” na Wydziale Zarządzania

Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom i ograniczeniom związanym z realizacją projektów, Wydział Zarządzania UŁ wraz z IPMA Polska (International Project Management Association Polska) przygotował kolejną edycję studium wraz z egzaminem w wersji online. Certyfikat IPMA uznawany jest na całym świecie i postrzegany jako gwarant posiadania odpowiednich kompetencji do zarządzania projektami.

Kurs obejmuje 72 godziny zajęć online prowadzonych przez trenerów IPMA oraz Uniwersytetu Łódzkiego. Szkolenie jest doskonałą okazją do podniesienia swoich kompetencji zarządczych zarówno poprzez realizację pracy warsztatowej w formie online, jak i wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami.

Szkolenie skierowane jest do:

• menedżerów projektów,
  • osób pracujących w projektach,
  • przedsiębiorców i właścicieli firm
  • oraz wszystkich pragnących nabyć umiejętności nowoczesnego zarządzania w biznesie.

- Koszt: 2 990 PLN

- Termin: 16 listopada 2020 – 18 stycznia 2021

- Zajęcia w poniedziałki i środy 16:30-20:30 na platformie zdalnego nauczania.

- Zniżka 10% dla posiadaczy Karty Absolwenta UŁ

- Egzamin próbny i omówienie wyników z ekspertem

Harmonogram zajęć i szczegóły programu na: https://bit.ly/3jmxjdB

Tagged , , , .