Stypendia Grupy Santander dla studentów i nauczycieli

Grupa Santander prowadzi nabór na stypendia dla ponad 20.000 studentów i nauczycieli akademickich pod hasłem #ZOSTAŃWDOMU.

Santander Universidades oferuje ponad 20.000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne w wejściu na rynek pracy. Dodatkowo nauczyciele akademiccy otrzymają wsparcie z zakresu poszerzenia kompetencji dydaktycznych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych.

Projekt jest realizowany z Fundación del Instituto de Empresa, wiodącą światową szkołą biznes i koncentruje się na rozwijaniu umiejętności cyfrowych. Na mocy podpisanej umowy udostępniono ponad 15.000 stypendiów i grantów dla studentów, absolwentów i pracowników akademickich.

Inicjatywa #ZostańWDomu obejmuje także umowę z British Council, która umożliwia studentom poprawę znajomości języka angielskiego i uzyskanie certyfikatu potwierdzającego.

Kolejne Stypendia Santander #ZostańWDomu będą publikowane w nadchodzących tygodniach.

Zainteresowani mogą dowiedzieć się więcej o dostępnych programach stypendialnych i aplikować na stronie www.becas-santander.com/pl

Pandemia koronawirusa zmusza nas do przystosowania się do okoliczności, których nigdy wcześniej nie doświadczyliśmy. Dlatego Santander Universidades chce zaoferować studentom i absolwentom szeroką gamę kursów online, aby mogli być lepiej przygotowani do rynku pracy po Covid19. Nadszedł czas, aby zwiększyć nasze zaangażowanie w przygotowanie zawodowe studentów, a oferowane przez nas stypendia są najlepszym ku temu sposobem - powiedział Javier Roglá, dyrektor globalny Santander Universidades.

Grupa Santander jest w stanie zaoferować takie projekty dzięki współpracy z uczelniami na całym świecie, która trwa od ponad 20 lat. Dzięki ponad 1.8 miliardzie euro zainwestowanym od 2002 r. w inicjatywy akademickie za pośrednictwem Santander Universidades i ponad 430 000 stypendiów przyznawanych od 2005 r. Grupa Santander została uznana za firmę, która najwięcej inwestuje w edukację na świecie (raport Varkey / UNESCO / Fortune 500).

Nabory na wszystkie projekty udostępniane są na www.becas-santander.com/pl

Tagged , , , , , , , .